Konumuz" her zaman ki gibi yemek"😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\" her zaman ki gibi yemek\"😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,683 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz\" her zaman ki gibi yemek\"😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok geçmiş olsun kuzum cidden çocuklar hasta olmaxkn ya 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende şuan kayroş ile oynuyorum kuzum tavuklu karnabagar yap güzel oluyor yanında pirinç pilavı birde salata miss
Canım sen nasıl yapıyorsun tavuklu karnabahar ben pek karnabahar aramam ama eşim almış gelmiş yapcaz artık benim için olsada olur olmasada olur

Yemek fikri aklımda yok kayinvalidemdeyim burda yicez bugün yemek derdim yok 2 çocuklu hayat iyi gidiyor ama yorgunum halsizim kendine bakamıyorum 🥺
Bende aynı durumdayım bi yandan kızım1. Sınıfa gidiyor ödevler bazen gece 11 kadar sürüyor bebeğim bi yandan kendini yırtıyor hele geçen haftadan beri gece sürekli uyanıp ağlıyor zor uyuyor gece uykularımız yok geçen gün gece uykusuzluktan delirecektim gece gece ayağımda sallıyorum ağlıyor kucağıma alıyorum ağlıyor emziriyorum ağlıyor beşiğinde sallıyorum ağlıyor bi kaç gündür bu durumdayız artık emerken yanımda ikimizde uyuyup kalıyoruz bi kalkıyorum üstümüz açık bende kendime kızıyorum ama yinede çok şükür allah hepimize kolaylıklar versin inşaallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Akşama neldr yapıyorsunuz bizede fikir olsun canımlar . Bu arada nasılsınız. Minikler nasıl, gebelik nasıl gidiyor
Çocuklar hasta onlarla uğraşıyorum sen nasılsın canım bebiş nasıl bu arada yemekte karnıbahar bulgur pilavı yayla çorbası ve yeşillik var sizede belki fikir olur 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım sen nasıl yapıyorsun tavuklu karnabahar ben pek karnabahar aramam ama eşim almış gelmiş yapcaz artık benim için olsada olur olmasada olur

Bende aynı durumdayım bi yandan kızım1. Sınıfa gidiyor ödevler bazen gece 11 kadar sürüyor bebeğim bi yandan kendini yırtıyor hele geçen haftadan beri gece sürekli uyanıp ağlıyor zor uyuyor gece uykularımız yok geçen gün gece uykusuzluktan delirecektim gece gece ayağımda sallıyorum ağlıyor kucağıma alıyorum ağlıyor emziriyorum ağlıyor beşiğinde sallıyorum ağlıyor bi kaç gündür bu durumdayız artık emerken yanımda ikimizde uyuyup kalıyoruz bi kalkıyorum üstümüz açık bende kendime kızıyorum ama yinede çok şükür allah hepimize kolaylıklar versin inşaallah
İlk önce tavuk göğüsünü 1 tane de yeter küçük küçük küp küp doğra yağ ile ateşe koy. İyice altı üstü pişene kadar kavur onu sonra soğanları koy içne, bşrazda öyle kavur karnabahrları da istediğim büyüklükte doğrayıp içne koy içine istediğim baharatları at . Bir du bardağı kadar sıvak suyum içine 1 kaşık domsted salçası sulandırıp üstüne dök ve üstüne geçecek kadar da su ekle pişirmeye bırsk karnabahar yumuşayınca altını kapat

Valla ben makarna ve yoğurtlu tavuk çorbası yaptım hergün ne yapacağımızı düşünmekten kafayı yemesek iyii😂😂
Benfe patates haşladım ve yayla çorbası yaptım

Çocuklar hasta onlarla uğraşıyorum sen nasılsın canım bebiş nasıl bu arada yemekte karnıbahar bulgur pilavı yayla çorbası ve yeşillik var sizede belki fikir olur 🤗
Afiyet olsun ve geçmiş olsun kuzum. Ofa şükür iyi kuzum. Benfr yayla çorbası, patates haşlamaso birde yeşillik salatası yaptım kuzum

İnsallah canim da küçük diye galiba çok ağlıyor anlamıyorum kucakci hep kucak. İstiyor büyük oğlumla ilgilenemiyorum bu sefer beceremiyorum anneliği diye kendime kızıyorum üzülüyorum ağlıyorum
Aynen şuan ilk 3 ay senim tenine duyrlı canım kendini hala anne karnında sanıyor sen kucağına alığ kokunu iiçine çekince rahatlıyor minik azıcık sabret

Kesme çorbası var biizm yöresel bugünlük böyle 🤭
Afiyet olsun kuzum tarifini Verde bemde yapayım sonra

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Akşama neldr yapıyorsunuz bizede fikir olsun canımlar . Bu arada nasılsınız. Minikler nasıl, gebelik nasıl gidiyor
Tepsi kebabı, semizotu salatası, turşu bi de gelirse pirinç pilavı( pirincim bitmiş te🤭). Miniğim iyi çok şükür uyuyor şimdilik, bizde mesai gece başlıyor 🤕😴 Sen nasılsın canım Kayracim nasıl

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk önce tavuk göğüsünü 1 tane de yeter küçük küçük küp küp doğra yağ ile ateşe koy. İyice altı üstü pişene kadar kavur onu sonra soğanları koy içne, bşrazda öyle kavur karnabahrları da istediğim büyüklükte doğrayıp içne koy içine istediğim baharatları at . Bir du bardağı kadar sıvak suyum içine 1 kaşık domsted salçası sulandırıp üstüne dök ve üstüne geçecek kadar da su ekle pişirmeye bırsk karnabahar yumuşayınca altını kapat

Benfe patates haşladım ve yayla çorbası yaptım

Afiyet olsun ve geçmiş olsun kuzum. Ofa şükür iyi kuzum. Benfr yayla çorbası, patates haşlamaso birde yeşillik salatası yaptım kuzum

Aynen şuan ilk 3 ay senim tenine duyrlı canım kendini hala anne karnında sanıyor sen kucağına alığ kokunu iiçine çekince rahatlıyor minik azıcık sabret

Afiyet olsun kuzum tarifini Verde bemde yapayım sonra
Okurken canım çekti bugün değilde başka bir gün yapayım inş 😋😃

Tüm sayfalar yüklendi.