Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,553 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Abla keneyi cikartabildinmi ordan
Ya çıkarttım ama kafası göğüsümün içinde siyah şekilde duruyor sadwce gövdesini çıkarabildim kafası yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gidemem ki şuan köydeyim annemgil tarladan gelsin direk gideceğiz. Gitmişken birde beta hcg baktıracağım 🤦🏻‍♀️
Bence akşamı hiç bekleme canım biran evvel hit hastaneye ne olur ne olmaz da bence emzirme

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sakırga da derler canım oda olabilir bizde çok fındığa gittiğimiz için sakırga falan yapışıyordu hep cımbızla falan denedin mi hiç zehirini akıtsaydı iki günde paşa illa huzursuz olurdu bence sen yine de görün doktora geçmiş olsun

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Tahminimce iki gün önce çünkü o zaman tarlaya çıktım zaten fındık daldan toplanan bir şey o ara göğüme bir sürü yeşillik dal filan girmişti küçük küçük yani o gün duşa girmeme rağmen görmedim yada gördüm farketmedim 🤦🏻‍♀️

Ya çıkarttım ama kafası göğüsümün içinde siyah şekilde duruyor sadwce gövdesini çıkarabildim kafası yok 🤦🏻‍♀️

Gidemem ki şuan köydeyim annemgil tarladan gelsin direk gideceğiz. Gitmişken birde beta hcg baktıracağım 🤦🏻‍♀️
Parmağı islat tuz sür parmağın varsa onunla çıkart ben çok cikartim keneyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sakırga da derler canım oda olabilir bizde çok fındığa gittiğimiz için sakırga falan yapışıyordu hep cımbızla falan denedin mi hiç zehirini akıtsaydı iki günde paşa illa huzursuz olurdu bence sen yine de görün doktora geçmiş olsun
Valla aleynam cımbızla kafasını almaya çalıştım göğüsümden kanadı resmen orası tahriş oldu normalde ben onu koparmadan önce hiç vir şey yoktu tem rengimde normaldi koparınca da kene oldupunu anladığım zaman da baktım yine bir şey yoktu cımbızşa kafasını almaya kalkışınca kızardı kanadı akşam doktora gideceğim gitmişken de betaya baktıracağım babannem ot kenesidir dedi

Parmağı islat tuz sür parmağın varsa onunla çıkart ben çok cikartim keneyi
Artık çıkaramam kafası içeride onu doktor çıkarabilir sanırım cımbızla almayı da denedim ama yok

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Valla aleynam cımbızla kafasını almaya çalıştım göğüsümden kanadı resmen orası tahriş oldu normalde ben onu koparmadan önce hiç vir şey yoktu tem rengimde normaldi koparınca da kene oldupunu anladığım zaman da baktım yine bir şey yoktu cımbızşa kafasını almaya kalkışınca kızardı kanadı akşam doktora gideceğim gitmişken de betaya baktıracağım babannem ot kenesidir dedi

Artık çıkaramam kafası içeride onu doktor çıkarabilir sanırım cımbızla almayı da denedim ama yok
Tuz çıkartıyor kenenin oldu yere sür bizi çok kene ısırırdi yayalaya giderdik fındık toplamaya fındık tozu mahvederdi bizi hemen suya girerdik

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah 🤦🏻‍♀️sma mecbur yine doktora gideceğim ay lanet kene nerden geldiyse

lah
Abla benide kardeşlerime kaç kere kene ısırdı zehirlenmedik ama yapistimi oda yapışıyor. Kırmızı kene zehirli diye biliyorum

lah
Abla için rahat olsun bak ne diyor
1694081691111.png

lah
Abla için rahat olsun bak ne diyor
1694081691111.png

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce tarlyaa gittm kızlar fbu sabah göğüsmde kayrayı emzirirlen kabuk gibi bir şey fark ettim benim eşek yine göğüsümü yırtıp yara yaptı sanıp aniden çektim çekince çıt diye bir ses geldi 😂😂hayvanın kafası göğüsümde kaldı vucudu elimde sorum şu akşam hastaneye gideceğim zaten ama kayrayı emzirswm sorun olur mu 🤦🏻‍♀️ Minik dostumda aşağıdazararsenesi canm zehirsiz oluyo bunlar eşim eve sürekli getirir küçük

2 gün önce tarlyaa gittm kızlar fbu sabah göğüsmde kayrayı emzirirlen kabuk gibi bir şey fark ettim benim eşek yine göğüsümü yırtıp yara yaptı sanıp aniden çektim çekince çıt diye bir ses geldi 😂😂hayvanın kafası göğüsümde kaldı vucudu elimde sorum şu akşam hastaneye gideceğim zaten ama kayrayı emzirswm sorun olur mu 🤦🏻‍♀️ Minik dostumda aşağıda 😂
Canm bunlar zehirsiz oluyo tarla işi ile uğraşan biri olarak söylüyorum ama yinede bı görün ben her tarladan geldiğimde çizmenin etrafına doluyolar 😂hatta yavsu deniyo bizim burda endiselenmene gerek yok ama yinede nolur nolmaz burdan foto net gorunmedigi için söylüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar