Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Canm bunlar zehirsiz oluyo tarla işi ile uğraşan biri olarak söylüyorum ama yinede bı görün ben her tarladan geldiğimde çizmenin etrafına doluyolar 😂hatta yavsu deniyo bizim burda endiselenmene gerek yok ama yinede nolur nolmaz burdan foto net gorunmedigi için söylüyorum
Benide çok kene ısırırdı 🤣 ama varya fındık toplamasını çok özledim yani bide bize suyun içindede bulasirlardi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aysen

Ayşenur kenenin başını gövdeden ayırmayana kadar anlamadim mi kene olduğunu kiz bence bir doktora görün canim
Yok be o ayaklarını telefonunu kamerdan görene kadar anlamadım 😂😂. Ben kayra genelde eli ile göğüsümü yırtıyor sonra orakar kabuk bağkıyor yine öyle sandım ne bşleyim Yav 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bend
Abla benide kardeşlerime kaç kere kene ısırdı zehirlenmedik ama yapistimi oda yapışıyor. Kırmızı kene zehirli diye biliyorum

Abla için rahat olsun bak ne diyor Ekli dosyayı görüntüle 4479

Abla için rahat olsun bak ne diyor Ekli dosyayı görüntüle 4479
Bende çok baktın canım kafayı bozdum hatta 😂😂

Ay
Canm bunlar zehirsiz oluyo tarla işi ile uğraşan biri olarak söylüyorum ama yinede bı görün ben her tarladan geldiğimde çizmenin etrafına doluyolar 😂hatta yavsu deniyo bizim burda endiselenmene gerek yok ama yinede nolur nolmaz burdan foto net gorunmedigi için söylüyorum
Ay o zaman korkmama gerek yok kayra resmeb memme diye ağladı 😂😂

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce tarlyaa gittm kızlar fbu sabah göğüsmde kayrayı emzirirlen kabuk gibi bir şey fark ettim benim eşek yine göğüsümü yırtıp yara yaptı sanıp aniden çektim çekince çıt diye bir ses geldi 😂😂hayvanın kafası göğüsümde kaldı vucudu elimde sorum şu akşam hastaneye gideceğim zaten ama kayrayı emzirswm sorun olur mu 🤦🏻‍♀️ Minik dostumda aşağıda 😂
Allah korusun riskli olabilir inşallah önemsiz biseydir mutlaka buraya yaz merak ederiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.