Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,557 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya çıkarttım ama kafası göğüsümün içinde siyah şekilde duruyor sadwce gövdesini çıkarabildim kafası yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gidemem ki şuan köydeyim annemgil tarladan gelsin direk gideceğiz. Gitmişken birde beta hcg baktıracağım 🤦🏻‍♀️
Hakkında hayırlısı olsun kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizz bayağı sasrdim şuan eşine de kına yaksın 😂 ay vAlla bayağı sasrdim nedenyalan söyleyeyim ben bile şok oldum seni düşünemiyorum
Ben zaten kan verdim sonra aşırı midem bulamdı 😂😂kayraya kraker almıştım tuzlu çok seviyor ondan bir tane aldım mide bulantısı kesişsi dedim aha hamileuim sonra kasıklarım patlayacak gibi oldu 😂😂sonra sonuç patt 10000 den büyük anne ben geliyorum dedi resmen 😂😂

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce tarlyaa gittm kızlar fbu sabah göğüsmde kayrayı emzirirlen kabuk gibi bir şey fark ettim benim eşek yine göğüsümü yırtıp yara yaptı sanıp aniden çektim çekince çıt diye bir ses geldi 😂😂hayvanın kafası göğüsümde kaldı vucudu elimde sorum şu akşam hastaneye gideceğim zaten ama kayrayı emzirswm sorun olur mu 🤦🏻‍♀️ Minik dostumda aşağıda 😂
Okuyunca huylandm cnm yaa çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar