Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz “ kene ısırması”😂🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Annemi bekliyorum kuzum hala kayra ile tek gidemem burdan gitsem de orda kimsenin kucağında durmaz 🤦🏻‍♀️
Oda doğru uff bir yere gittij mi de aksilikler peşimizi bir adım dahi bırakmıyor ya çok geçmiş olsun gidersen haber et yazmazsam bilki görmedim adımı etiketle öyle yaz aklım sende cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oda doğru uff bir yere gittij mi de aksilikler peşimizi bir adım dahi bırakmıyor ya çok geçmiş olsun gidersen haber et yazmazsam bilki görmedim adımı etiketle öyle yaz aklım sende cnm
Canımsın tabiki yazarım kız yoksa neden post açayım aklınızın kalmasını istemem annem zaten 1 saate tarladan gelir yemek vs derken giderim gitmiştkne bşrde betaya baktıracağım hala regl olmadım 😂🤦🏻‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Canımsın tabiki yazarım kız yoksa neden post açayım aklınızın kalmasını istemem annem zaten 1 saate tarladan gelir yemek vs derken giderim gitmiştkne bşrde betaya baktıracağım hala regl olmadım 😂🤦🏻‍♀️
Alllahhhhiiiim 😂😂 he ikisini bir arada yaptır 😂 tm cnm haberlesiriz inşallah 🤲💞 kuzu bana öyle geliyor ki seninki supriz bebek olur plansız 😂

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Ya çıkarttım ama kafası göğüsümün içinde siyah şekilde duruyor sadwce gövdesini çıkarabildim kafası yok 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gidemem ki şuan köydeyim annemgil tarladan gelsin direk gideceğiz. Gitmişken birde beta hcg baktıracağım 🤦🏻‍♀️
Çok pis kene ya geçenlerde benim esiminde bacağına yapışmıştı hatta bilmiyorduk ben cımbızla çekmiştim ayakları içinde kalmıştı 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öyle deme be özlemim yoktur de gebe değilsindir de 😂😂
Alllahhhhiiiim 😂😂 he ikisini bir arada yaptır 😂 tm cnm haberlesiriz inşallah 🤲💞 kuzu bana öyle geliyor ki seninki supriz bebek olur plansız 😂
y

Çok pis kene ya geçenlerde benim esiminde bacağına yapışmıştı hatta bilmiyorduk ben cımbızla çekmiştim ayakları içinde kalmıştı 😂
Lanet hayvan illa bir yerler kalıyor ya 😂😂

@ÖzLemce33 kuzu merak ediyordun kuzum şimdi kan versim sabah cımbız ile uğraşırken kafaaını almışım doktor kontrol etti kafası yok dedi almışsın dedi aöa tedbir amaçlı kan aldılar o ara gebelik testi de yaptırdım sonuçları bekliyorum

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Öyle deme be özlemim yoktur de gebe değilsindir de 😂😂

y

Lanet hayvan illa bir yerler kalıyor ya 😂😂

@ÖzLemce33 kuzu merak ediyordun kuzum şimdi kan versim sabah cımbız ile uğraşırken kafaaını almışım doktor kontrol etti kafası yok dedi almışsın dedi aöa tedbir amaçlı kan aldılar o ara gebelik testi de yaptırdım sonuçları bekliyorum
Yok kız şimdi deglsndr bnce ilerisi için konuşuyorum 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
2 gün önce tarlyaa gittm kızlar fbu sabah göğüsmde kayrayı emzirirlen kabuk gibi bir şey fark ettim benim eşek yine göğüsümü yırtıp yara yaptı sanıp aniden çektim çekince çıt diye bir ses geldi 😂😂hayvanın kafası göğüsümde kaldı vucudu elimde sorum şu akşam hastaneye gideceğim zaten ama kayrayı emzirswm sorun olur mu 🤦🏻‍♀️ Minik dostumda aşağıda 😂
Kötü olmuş canım ya geçmiş olsun çok

Tüm sayfalar yüklendi.