Konumuz”REGL”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz”REGL” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,045 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz”REGL”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamamdır canım benim sağol @❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşkım bence düzensizdir ondandır ya daha tam oturmamış tır belki de çünkü bir sene öyle olabilir adet oldum gebe değilim diye çok sevindin şimdi hamile çıkarsan bende bayağı da şaşırırm vAlla bnde adetten sonra öyle seninki gibi olmuştu bir şey olmadi ama kimininki de tek seferde oluyor yaa
İnşallah hamile değilimdir ya şuan cidden istemiyorum rabbim olmayanlara versin inşallah🙏🏻

Hakkinda hayirlisi olsun kuzum test yap merakla bekliyorum🤭🤭🤭❤❤
Yarın alıp yapacağım canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim hakkında hayırlısını versin 🤲 ama büyük ihtimalle dengesizlik vardır düzene girmemiştir adetin ama korunmasız oldu deyince buda şüpheli bir durum Allah gönlüne göre versin 🥰🤲
Zaten beni de o korkutuyor ya kuzum 🤦🏻‍♀️keşke yapmasaydım diyorum şuan 😂😂aşırı sinirliyim kendime amin amin rabbim hakkımızda en hayırlısı ne ise onu nasip eylesin inşallah 🤲🏻

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar nasılsınız ne var ne yok bir çoğunuz biliyor ben doğumdan sonra ilk kez geçen ay yani 10 ay sonra regl oldum ve bu ay olmam gereken günde hala olmadım 2 hafta önce bir kere korunmasız ilişkiye girdik ki oda hesaplamama göre yumurtlamadan baya sonraya denl geliyor sizce normal mi yoksa bir test filan alıp yapsam gebelik varsa gözükür mü şuanlık kafam çok karışık 🥹
Test yap canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasip aslında arka arkaya doğurmak çok iyi ben çok karmaşık duygular dayım yaşım byyuk benim gözüm almıyor oğlumla kızım arası yaş farkı çok kızım tek büyüyecek kafamda deli sorular koca desen hiç kafam yemiyor bu adama. Amannnn bir sigara yakasim geldi🤤
Yaa orası öyle ama ben yğnede aralarında 4 5 yaş olsun istiyorum en azından ikinci çocuğu 25 26 civarı doğursam benim için de kar şuan cidden kayra canımı okuyor zaten 2. Bşr bebek aman Allahım hem onunla ilgilenmketen kayraya vakit kalmaz diye korkuyorum ilgiye çok alıştı 1 dakika yüzüne bakma hemen kafasını eğip benim gözlerimin içine bakıyor🥺🥺 sanki hamile kalsam kayraya çok büyük haksızlık yapıyor gibi hissediyorum 🥺🥺

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa orası öyle ama ben yğnede aralarında 4 5 yaş olsun istiyorum en azından ikinci çocuğu 25 26 civarı doğursam benim için de kar şuan cidden kayra canımı okuyor zaten 2. Bşr bebek aman Allahım hem onunla ilgilenmketen kayraya vakit kalmaz diye korkuyorum ilgiye çok alıştı 1 dakika yüzüne bakma hemen kafasını eğip benim gözlerimin içine bakıyor🥺🥺 sanki hamile kalsam kayraya çok büyük haksızlık yapıyor gibi hissediyorum 🥺🥺
Kizkarsesim gibi konuştun oda dogurmuyor iki çocuğu var onlarla ilgilenmek diye

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tamamdır canım benim sağol @❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

İnşallah hamile değilimdir ya şuan cidden istemiyorum rabbim olmayanlara versin inşallah🙏🏻

Yarın alıp yapacağım canım
Amin amin inşallah evet geçen de demiştin Allah gönlüne göre versin cnm test alacak msn ? Bnce al için rahat etsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende öyle düşünüyordum da zamanla herşeyi sindiriyor insan oyun oynamak için arkadaş beklemeyecek ama iyi tarafından bak. Kardeşiyle oynayacak su zamanda eskidi gibi çocuklar sokakta oynayamıyor evrede sıkılıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.