Konumuz”REGL”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz”REGL” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Konumuz”REGL”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu konuda da çok haklısın çünkü Kayra da küçük en azından 2 yaşını doldurmuş olsa çişini öğrense kendi yese oyun oynasa kendi başına sen doğurana kadar 3 yaşını geçer o zaman tam ideal yaş ortalaması oluyor benim kızım 7 yaşında ve çok kıskanıyor vuruyor görümcemin kızının 2 yaşında 15 günlük bebeği var oda aynı deliriyor 😂en güzel aklı görümcemin gelini yaptı kızı 4 yaşında oğlu 9 aylık mis gibiler 😂 valla
Yaa işte bu yaş aralığı da mantıklı hayırlısı olsun bakalım kuzum bugun aşırı kasık ağrısı var ama regl olur muyum bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haber ver olurmu sanki icime hamilesin gibi doğuyor 🤭🤭
İnşallah değilimdir kuzum

Bende öyle düşünüyordum da zamanla herşeyi sindiriyor insan oyun oynamak için arkadaş beklemeyecek ama iyi tarafından bak. Kardeşiyle oynayacak su zamanda eskidi gibi çocuklar sokakta oynayamıyor evrede sıkılıyor.
Yaa eşimde böyle diypr kayraya en azındna oyun arkadaşı olur diye de işte

Amin amin inşallah evet geçen de demiştin Allah gönlüne göre versin cnm test alacak msn ? Bnce al için rahat etsin
Allah razı olsun canım benim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaa işte bu yaş aralığı da mantıklı hayırlısı olsun bakalım kuzum bugun aşırı kasık ağrısı var ama regl olur muyum bilmiyorum

Senden de canım benim ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Hayirlisi olsun gülüm ya nasip artik🙏🤲🤷‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ayy oldum oldum az önce oldum belim kasıklarım ağrıdan kopuyor 🥺🥺 ama nasıl mutluyum olduğıma bir daha asla korunmasız ilşklş yaşamam 😂😂
İkinci kez gözün aydın canım 😂😂 Allah'ım 😂 ağrı içinde dinlen kız bir sene zaten dengesiz olursun ve ağrılı ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aşkım bence düzensizdir ondandır ya daha tam oturmamış tır belki de çünkü bir sene öyle olabilir adet oldum gebe değilim diye çok sevindin şimdi hamile çıkarsan bende bayağı da şaşırırm vAlla bnde adetten sonra öyle seninki gibi olmuştu bir şey olmadi ama kimininki de tek seferde oluyor yaa
Valla benim tek seferde oldu hatta eşim inanmadı kan testine zorla götürdüm olmaz deyip duruyordu 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar