"KONUMUZ TETANOZ AŞISI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUMUZ TETANOZ AŞISI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,296 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı \"KONUMUZ TETANOZ AŞISI
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Günler Bugün Beni Aile Sağlık Merkezinden Aradılar 20.haftada Aşı Olman Gerekiyor Diye Öncelikle Doktoruma Sormam Gerektiğini Söyledi Sizce Vurulmalımıyım?
Yaptır canım önemli bende ilk tozumu oldum ikinci dozuda bu ayın 20sinde olucam inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ağrı oluyormu çok
Kolunda ağrı olucak bı kacgun okadar

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İlkinde de yaptırmamıştım. O zaman farklı bi semte yaşıyorduk. Şimdi haber de verdim hatta ilk hafta gidip hemen kan da verdim ilerleyen haftalarda kalp atımınıda dinlettim doktoruma neden aramadı bilmiyorum
İnşallah araralar birtanem

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Günler Bugün Beni Aile Sağlık Merkezinden Aradılar 20.haftada Aşı Olman Gerekiyor Diye Öncelikle Doktoruma Sormam Gerektiğini Söyledi Sizce Vurulmalımıyım?
Canım 2 hafta önce vuruldum 3 gün ağrıdı sonra geçti. Canım sadece doğum esnasında diye birşey yok. Gebelik döneminde iğne batması bıçak kesiginden gelecek herhangi bir mikrop için yapılır. 2 dozdan 1 doza indirildi. Ben sordum doğumdan 6 ay sonra 2. Doz olucak dedi. Sola yapma çünkü sola yatmak zorundayız gebelik döneminde. Sağa vur o hatayı ben yaptım çok ağrılı gecti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar