Korkunçmu okadar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Korkunçmu okadar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,737 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkunçmu okadar
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence kimseyi dinleme herkesin ağrı eşiği farklı, gücü farklı çatısı farklı, bebeğinin kilosu farklı yani herkes ayNi şeyi yaşayacak diye bir kaide yok. Heleki böyle bir konuda seni korkutmaya çalışan birini asla dinleme ve kimseye de sorma bence nasıl diye bunca kadın bunu başarıp yapmışsa ve Allah bunu kadınlara yüklemişse bizde bunu kaldıracak başaracak güç vardır emin ol. Sakin ol asla birinin öbürünün lafıyla kendini strese sokma unutma herşey psikolojide başlar psikolojide biter 🤗🤗
Beni rahatlattın tesekkr ederim o öyle dedikçe bn inadıma dahada onu sinr edcem moralimi bzoup duruyor yaa eltim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲
Eltindede akıl yok herhal hamile kadınla nasıl konuşuyor hepimiz doğurduk burda yani çoğumuz ikinci üçüncü çocuğu Allah kolaylık veriyor çok şükür doguruyoz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Beni rahatlattın tesekkr ederim o öyle dedikçe bn inadıma dahada onu sinr edcem moralimi bzoup duruyor yaa eltim
Heh aynen böyle madem o senin psikolojini bozmaya çalışıyor sen hiç umursama yapanlar nasıl yapmış benim onlardan bir eksiğim yok evelAllah bende yapar çıkarım Allah'ın izniyle alırım bebeğimi kucağıma de. Çünkü niyeti çok halis gelmedi bana 🤗🤗☺️☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence kimseyi dinleme herkesin ağrı eşiği farklı, gücü farklı çatısı farklı, bebeğinin kilosu farklı yani herkes ayNi şeyi yaşayacak diye bir kaide yok. Heleki böyle bir konuda seni korkutmaya çalışan birini asla dinleme ve kimseye de sorma bence nasıl diye bunca kadın bunu başarıp yapmışsa ve Allah bunu kadınlara yüklemişse bizde bunu kaldıracak başaracak güç vardır emin ol. Sakin ol asla birinin öbürünün lafıyla kendini strese sokma unutma herşey psikolojide başlar psikolojide biter 🤗🤗
Ağzına sağlık kuzum 😘

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲
Hiç takma birini öbürünü tabiki doğum yapmak kolay değil ama inan Allah veriyor kolaylığını ben 3 cü doğuma tek başına girdim son anda görümcem yetişti Allah a sığın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım doğumunda bir zorluğu var evet ama eltinin seni böyle korkutması çok yanlış seni daha çok normal doğuma motive etmesi lazım güzel şeyler söylemesi lazım
Bu insanları hiç anlamıyorum ya 🤦🤦

Kimseyi dinleme canım cesaretini kırmasına izin verme

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım.benim ilk oğlum normal.ikincide kız normal.doguma az kaldı.ben tecrübeliyim.ilkinde bisey bilmiyodum.bunda bile bile gidiyom.biraz korku stres yapiyom.oda geççek inşallah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar