Korona aşısı olmalımıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeter tarafından oluşturulan Korona aşısı olmalımıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,080 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona aşısı olmalımıyım
Konbuyu başlatan Yeter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihaççk
G

Gülerrrrrr

Guest
27 haftalık hamileyim doktor umun ve 3 doktorun kesinlikle olunması lazım dediler özellikle biontech amerika da hamileler için onay almış bir aşı olduğunu söylediler ve ilk doz biontech oldum insaALLAH şifa olsun rabbim hepimizi korusun 🤲

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Ben 28+3 günlük hamileyim salı günü kontrole gittim doktor banada kesinlikle aşı olmalısın bu halde covid olman daha tehlikeli dedi doktorum sivasın en iyilerinden diyebilirim herkes sıra almak için yarışıyo hastaneden çıkmadan aşını yaptır kesin dedi bende ilk dozu oldum şükür iyiyim bi sıkıntı olmadı inşallah olmazda
Hangisini yaptırdınız acaba

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canım aşı hasta olmanı engellemiyor zaten daha hafif atlatman için vuruluyor aşılar. Bebeğe zararı olur korkusuyla yaptırmadım bende baştan beri ama dediğim gibi çok kötü ortalık daha erken olmadığıma da pişman oldum
Canım bazı farklar kesin yaptır ama bazısında öneremiyoruz yaptırma diyor

Meltem24

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktoruma sordum ilk once 3ayi doldurmamiz lazim ondan sonra demisti 3 ay geçti 2 dozumuda vurdurdum sadece hamilelerde sinovac tercihimiz dedi daha hafif oldugu icin hamileyken covid olmak asi yaptirmaktan daha tehlikeli dedi bence riske atmamak lazim cunku hamileyken covid oldugunda kullanabileceğin ilaçta sınırlı çevremde hamile herkez oldu bi sorun yasayan yok bende dahil

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Geçen gün haberlerde çıktı gördüyseniz corona aşısı erken doğuma sebep olmuş bence bekleyin derim tabi sizin kararınız ama ben doğumdan sonra yaptıracağım kısmetse
korona olmakta erken dogumu tetikliyo bunu biliyomuydunuz.... ben iki kere oldum, şimdi erken dogum riskim var onun icin kendinize cok dikkat edin bu hastalik hiç biseye benzemiyo cok kötü bi hastalık

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
korona olmakta erken dogumu tetikliyo bunu biliyomuydunuz.... ben iki kere oldum, şimdi erken dogum riskim var onun icin kendinize cok dikkat edin bu hastalik hiç biseye benzemiyo cok kötü bi hastalık
Kesin korumuyor ki bilmediğim bir aşıyı olmaktansa o zaman kendimi korurum dikkat ederim bize deseler aşıyı olan kapmayacak gidip hepimiz olalım o zaman ama kesin koruyuculuğu bile olmayan şeyi nasıl yaptırabilirim ki herkesin kendi düşüncesi ama ben bebeğim varken bu riski hiç almam

Tüm sayfalar yüklendi.