Korse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Korse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korse
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sevgili anneler belki bana yardımcı olursunuz 17 Şubat'ta doğum yaptım Göbeğim çok kaldı ne giyersem Giyim hamile gibi duruyor önereceğiniz bir şey var mı trendyol'da korseler var alsam fayda eder mi😓😔
Kuzum benimde kaldı bende bekleyim burda

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler belki bana yardımcı olursunuz 17 Şubat'ta doğum yaptım Göbeğim çok kaldı ne giyersem Giyim hamile gibi duruyor önereceğiniz bir şey var mı trendyol'da korseler var alsam fayda eder mi😓😔
Düzenli şekilde korse tayt al kullan çok işe yarıyor bende aldım kullanıyorum pek düzenli yapamasamda işe yarıyor göbeğim gitti sayılır

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2. elden owli korse aldım baya iyiydi yorumları zaten herkes doğum sonrası alıp bir daha kullanmadığından korse dolu uygulama.Günde en az 8 saat 21 gün sonra 5 gün aralık bırakıp tekrar takılacakmış.Ben daha ilk 21 gündeyim Ocakta doğum yaptım en etkili 2 ay sonra takmaktır yazıyor kutusunda ama benim doktor gerek yok korseye demişti inşallah bir umut deniyorum 🥺 İçinden de youtubedan ücretsiz lohusa egzersiz videoları çıktı ama kızım izin vermiyor yapamıyorum

Limonlu su ic bol bol göbeyin eriycektir mutlaka
Katiliyorum her gün yarım limonu 1bardak suyla qarışdırıb iç hem tok tutuyor acikmiyodun hemde çok faydasını gördüm gebelokden öncə her gün yapiyodum çok idi ben bir sabah uyaninca birde gece yatinca içiyodim şimdi gebeliğimi sonlanirinca yinede basliyicam çok faydalı ama bide zencefil bal limon da karisdirip içersen oda çok faydali və bide bunları edərək korsede yanarsan daha çabuk karninin yok olduğunu gorursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar