Korse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Korse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,456 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korse
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bn gündüz takıp gece çkryodm onla uyumak zor olyo dye 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu tm htrlamıyrm cnm ynlş bilgi vrmiyim ama sürekli takmn lzm
Aynen en az 8 saat 21 gün 5 gün aralıklarla diyor sitesinde ama ben geç başladım ondan merak ediyorum ne zaman olmayacak deyip vazgeçsem diye 😅

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli şekilde korse tayt takmak göbeği eritir mi Benim de göbeğim çok var sanki ikinciyi hamileymişim gibi o kadar çok Aslında benim korse taytım var ama ben işe yaramaz diye takmıyorum bu sıcaklarda
Çok güzel sıkılaştırıyor canım bende daralıyorum diye giyemiyorum fazla kışın almıştım düzenli giydim işe yarıyor hem fazla yiyemiyorsun tokta tutuyor hemde inceltiyor

Sıcakta rahatsız ediyor mu
Dar olduğu için başta biraz sıkılıyorsun alışmak önemli biraz giyince alışıyorsun

Canım trendyol da çok var hangisini alicami bilmiyoru
İnstagramda trendform360 diye bir sayfa var oranınkiler güzelmiş ben mağazadan almıştım trenyoldan alacaksan en çok satanlara bak birde yorumu iyi olanlara

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler belki bana yardımcı olursunuz 17 Şubat'ta doğum yaptım Göbeğim çok kaldı ne giyersem Giyim hamile gibi duruyor önereceğiniz bir şey var mı trendyol'da korseler var alsam fayda eder mi😓😔
Sezeryanmi acaba eğer sezeryansa bişey diyemem ama ben zibinli korselerden kullanıyorum yumuşak olanlardan değil ama sert olanlardan biraz giyip cikaritrken sıkıntı oluyo zorlaniyosun ama bı müddet sonra tamamen çıkarttıktan sonra göbüş gittikten sonra rahatlıyosun bı oh çekiyosun ama ben doğumdan hemen sonra giyiyorum hiç bekletmeden yoksa sonrasında fayda etmiyo bence hemen giyince bütün pislikleri dışarı atiyo sıktığı icin fikrim bu canım dediğim gibi yumuşak olan zibinli korselerden değil sert olanlarından kullanıyorum

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Limonlu suyu öyle arada mı içtin yoksa sabah kalkınca aç karna falan gibi mi
Gece yatmadan önce içebilirsin ablanın dedi gibi pul biberli yoğurtla gecede tuketebilirsin gece metabolizmanızı aç karnına daha iyi calisir

Pul biberli yoğurt sabah aç karnına ye oda iyi geliyor canım
Yoğurdun içine limonda sıkması lazım ama dimi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel sıkılaştırıyor canım bende daralıyorum diye giyemiyorum fazla kışın almıştım düzenli giydim işe yarıyor hem fazla yiyemiyorsun tokta tutuyor hemde inceltiyor

Dar olduğu için başta biraz sıkılıyorsun alışmak önemli biraz giyince alışıyorsun

İnstagramda trendform360 diye bir sayfa var oranınkiler güzelmiş ben mağazadan almıştım trenyoldan alacaksan en çok satanlara bak birde yorumu iyi olanlara
O zaman artik düzenli takiyim faydasi olur insaALLAH

Bn gündüz takıp gece çkryodm onla uyumak zor olyo dye 😀

Onu tm htrlamıyrm cnm ynlş bilgi vrmiyim ama sürekli takmn lzm
Benim tayt korselerden cok-da su içiyorum lavaboya gidip zor oluyor ama yapacak bişi yok katlanacam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar