Korse

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Korse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,456 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korse
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sevgili anneler belki bana yardımcı olursunuz 17 Şubat'ta doğum yaptım Göbeğim çok kaldı ne giyersem Giyim hamile gibi duruyor önereceğiniz bir şey var mı trendyol'da korseler var alsam fayda eder mi😓😔
Kuzum sana önereceğim bir site var hem tayt olarak var hem şort olarak var 360 from sitemim ismi gecekten çok fark ediyor bu bak istersen

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli şekilde korse tayt al kullan çok işe yarıyor bende aldım kullanıyorum pek düzenli yapamasamda işe yarıyor göbeğim gitti sayılır
Düzenli şekilde korse tayt takmak göbeği eritir mi Benim de göbeğim çok var sanki ikinciyi hamileymişim gibi o kadar çok Aslında benim korse taytım var ama ben işe yaramaz diye takmıyorum bu sıcaklarda

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler belki bana yardımcı olursunuz 17 Şubat'ta doğum yaptım Göbeğim çok kaldı ne giyersem Giyim hamile gibi duruyor önereceğiniz bir şey var mı trendyol'da korseler var alsam fayda eder mi😓😔
Bnmde ilk başta çok aşırı vardı dgumdn sonra şişti baya sanki hala dgurmamşm gbi duruyordu 😀 ama sezeryan oldu içn korse takamdm sadece çok sıkmadan sardım hafifçe tülbentle toplasn dye sonradan takdım korse baya topladı şuan yne az vr tamamn gitmedi ama yinede

Ben kullandım korse ama yine biraz var karnım işe yaradı mı tam emin değilim ama illaki bir etkisi belki olmuştur canım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benim
Bnmde ilk başta çok aşırı vardı dgumdn sonra şişti baya sanki hala dgurmamşm gbi duruyordu 😀 ama sezeryan oldu içn korse takamdm sadece çok sıkmadan sardım hafifçe tülbentle toplasn dye sonradan takdım korse baya topladı şuan yne az vr tamamn gitmedi ama yinede
Benimde göbek ve migdem çok kaldi bende kullansam işe yarar mi sürekli tak çıkar eziyet gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar