Korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,819 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korunma
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edaaa

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı geceler canlarım ❤️❤️
Kızlar sonunda eşimi korunmaya ikna ettim ama spirala karşı neden bilmiyorum ama spiral dışında korunmama izin verdi ama ben nasil daha sağlıklı korunabilecegim konusunda kararsızım bana yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🤗
Eşin korunsun iyi iste

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Öyle çok güvenilir değil ki kuzum ya
Esin prezervatif kullansın 10 yıldır öyle korunduk bu korunma konusu hep kadınlara yüklenince üzülüyorum ben hep kadınlar sorumlu tutuluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle çok güvenilir değil ki kuzum ya
Düzgün kullanıldığında iyi yöntem bence hem onu kullanıp aynı zamanda geri çekilme yöntemini de kullansın korunma hapların aylik iğnelerin hormonları etkiliyor hemşire anlattı spiral her bedene iyi gelmiyor eşine böyle otur anlat ben öyle yaptım 😃 kabul etti tabi şimdi bize serbest 😁🙊

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sonunda eşimi korunmaya ikna ettim ama spirala karşı neden bilmiyorum ama spiral dışında korunmama izin verdi ama ben nasil daha sağlıklı korunabilecegim konusunda kararsızım bana yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🤗
En iyi de spiral canım neden acaba istemiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Esin prezervatif kullansın 10 yıldır öyle korunduk bu korunma konusu hep kadınlara yüklenince üzülüyorum ben hep kadınlar sorumlu tutuluyor

Düzgün kullanıldığında iyi yöntem bence hem onu kullanıp aynı zamanda geri çekilme yöntemini de kullansın korunma hapların aylik iğnelerin hormonları etkiliyor hemşire anlattı spiral her bedene iyi gelmiyor eşine böyle otur anlat ben öyle yaptım 😃 kabul etti tabi şimdi bize serbest 😁🙊
Kuzum eşim zaten kendisi korunmak istiyor ben kendim korunmak istiyorum

En iyi de spiral canım neden acaba istemiyor
Bilemiyorum kuzum zararları da var

Kuzum eşim zaten kendisi korunmak istiyor ben kendim korunmak istiyorum

Bilemiyorum kuzum zararları da var
Diyor

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir sorum olcakti ben doğumdan sonra 20 gün kanamaam oldu sonra kesildi ve dün biz ilişki yaşadık eşimle sonra akşama kanamamam başladı az gelmiyo fazla yani sizce neden böle olmus olabilirim bilgisi olan var mı ya 1 ped doluyo yani soleme sayip ama biz 40 gün sonra ilişki yaşadık doğumdan sonra çekilme yöntemi ile korunuyoz bebeğim daha 48 günlük acaba diyom hamile olabilir miyim yada bebek yerleşme kanaması olmasın bu fikrinize ihtiyacım var

haticeasel

Kayıtlı Üye
rank
canım sende koldan taktır koluna hafif iğne vurur gibi küçük bir çip takıyolar 3 yıl %90koruyo 3 yılda bir yenilersin demişti benim doktor spiralden bile etkili bu zamana kadar taktığım hastalarım hiç pişman olmadı demişti istersen taktır

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
canım sende koldan taktır koluna hafif iğne vurur gibi küçük bir çip takıyolar 3 yıl %90koruyo 3 yılda bir yenilersin demişti benim doktor spiralden bile etkili bu zamana kadar taktığım hastalarım hiç pişman olmadı demişti istersen taktır
Türkiye'de var mı böyle birşey peki???

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Türkiye de yokmuş dediler kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.