Korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,748 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korunma
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edaaa

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Bi araştır istersen🥰 kafana yatarsa bakarsin.. Bende duydum taktiran arkadaşım vardi
Koldan olanlar yurt dışında oluyo diye biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ne yapicam bilmiyorum kuzum kararsızim ve korkuyorum doğuma da çok az kaldı tekrar hemen gebe kalmak istemiyorum
Bende aynı durumu yaşadım korunuyoduk hamile kaldim spiral de istemiyorum ne yapcaz bilmiyorum 😐😐prezervatif beni çok rahatsız ediyo canım yaniyo ya sizde de oldumu hiç

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Bende aynı durumu yaşadım korunuyoduk hamile kaldim spiral de istemiyorum ne yapcaz bilmiyorum 😐😐prezervatif beni çok rahatsız ediyo canım yaniyo ya sizde de oldumu hiç
Enfeksiyon var mı canım eğer enfeksiyon varsa ondan olur

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bencede canım spiral taktir benimde bebeğim 37 günlük bizde korunmuyiz geri çekme yapiyoz o yontemide deneseniz olur

😂😂ama şu gerçek eşim 5 yaşında istiyo 2 ciyi bende bazı lafcilara inat dogurmak istiyorum benim ne zmn doğum yapcama karar verip eşimi dolduruyo ailesi bu hak adalet mi ya

Mia

Kayıtlı Üye
rank

Bilmiyorum ama turkiye de de var sanirim, ama ben zaten fransa da yaşıyorum, o yuzden burda yaygın☺

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Esim hep korunuyordu ve iyi oluyordu ikinci dogumdan sonra sprail taktirmak istedim cünkü tekrar cocuk istemedik ama hamile kaldim. Dogumdan bir ay icinde hemen taktirdim ve sik sik kontrolle gidiyorum. Iki sene olcak ve cok mutluyum iyiki yaptim. Agrim yok adetim düzenli geliyor kafam rahat.

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Esim hep korunuyordu ve iyi oluyordu ikinci dogumdan sonra sprail taktirmak istedim cünkü tekrar cocuk istemedik ama hamile kaldim. Dogumdan bir ay icinde hemen taktirdim ve sik sik kontrolle gidiyorum. Iki sene olcak ve cok mutluyum iyiki yaptim. Agrim yok adetim düzenli geliyor kafam rahat.
Ne güzel ya bende istiyorum da korkuyorum hemde cokk😑😑😐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar