Sorum var Kulak kiri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sedanurdikcal tarafından oluşturulan Kulak kiri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 154 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kulak kiri
Konbuyu başlatan sedanurdikcal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba büyük oğlumda kulak kiri varmis bugün işitme testi yapıldı okuldayken yapılmıştı ama dalginliktan duymuyodur diye çok önemsemedim bu lanet tablet telefon yüzünden çok daliyo bazen ondandır diye düşündüm bugünde tekrar yaptılar sağlık ocağında kulak kiri olduğunu soylediler kendimi çok pasaklı hissettim😂hemen hemen her gün yıkıyorum hani gerçekten aksatsam temizliklerini neden oldu acaba bilgisi olan varmı bitek doktor kulak pamuğu kullaniyosan ondandır dedi gerçektende her banyoda kullanıyorum sen temizlediğini sanıyorum aksine daha çok kir içine gidiyo dedi doktor hatta kirden kulak zarını bile görmedi doktor bı bilgisi olan varmı doğal yolla acabilirmiyiz yoksa tek çözüm yikatmakmj

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar merhaba büyük oğlumda kulak kiri varmis bugün işitme testi yapıldı okuldayken yapılmıştı ama dalginliktan duymuyodur diye çok önemsemedim bu lanet tablet telefon yüzünden çok daliyo bazen ondandır diye düşündüm bugünde tekrar yaptılar sağlık ocağında kulak kiri olduğunu soylediler kendimi çok pasaklı hissettim😂hemen hemen her gün yıkıyorum hani gerçekten aksatsam temizliklerini neden oldu acaba bilgisi olan varmı bitek doktor kulak pamuğu kullaniyosan ondandır dedi gerçektende her banyoda kullanıyorum sen temizlediğini sanıyorum aksine daha çok kir içine gidiyo dedi doktor hatta kirden kulak zarını bile görmedi doktor bı bilgisi olan varmı doğal yolla acabilirmiyiz yoksa tek çözüm yikatmakmj
Doktorun nasıl bir yol izleyeceğini söylemedi mi canım bizim ailede birinin kulağının yıkandığını duydum ama sebep bu muydu bilmiyorum. Kulak çöpünü kullanmanı bende önermem onun yerine ince bir pamuk givi bir şeyi parmağına takark kulağım uç kısmında ki kirleri alabilirsin zaten kulak kendimi korumak için o kiri oluşturuyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğal yolla açılmaz asla deneme kulakta işitme kaybına kadar gidebilir. Tek çözüm bir haftaya yakın gliserin damla kullanip yıkatmak canım doktorun dediği gibi kulak çöpü kullanma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar