Kzilar fikrinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Kzilar fikrinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,326 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kzilar fikrinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Ben kaynanamla düğünde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadım iftira atıldı bana ve kuzenlerime. Neyse düğün sonrası baya olay yaşadık küs kaldık bilmem ne şimdi hatalarını anladılar ve barıştık 3 4 ay sonra barıştık . Benim evde balkon yok ev kiraları da çok pahalı . Kaynanamın evinin yan apartmanında balkonlu geniş bir ev varmış oraya taşın diyor hem doğuma da bana kolaylık olur diyor sizce onun yanında ki apartmana taşınmalı miyim ?
Aman sakın... Ne kadar iyi olursan ol yam yana olunca gene kötü oluyorsun. Beni dinle ne kadar uzak o kadar iyi. Ben pişmanım ayni mahallede ev aldığım için çünkü dertleri bitmiyor. Kredi bitsin satıp uzaga gidicem insallahhhhh

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Aman sakın... Ne kadar iyi olursan ol yam yana olunca gene kötü oluyorsun. Beni dinle ne kadar uzak o kadar iyi. Ben pişmanım ayni mahallede ev aldığım için çünkü dertleri bitmiyor. Kredi bitsin satıp uzaga gidicem insallahhhhh
Öyle mi diyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İftira atıldı diyorsun senin yerinde olsam yakınına taşınmam bende kaynanamla yakınım 15 dk evlerimiz birlikte oturalım boşuna kira vermeyin diyo ama kabul etmiyorum ev ev üstüne de olmuyo şimdi iyiyseniz yakın olunca sürekli sizden çıkmaz gelini alana kadar iyi oluyorlar gelin geliyo degişiyolar
Çok haklısın en iyisi taşınmamak

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben kaynanamla düğünde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadım iftira atıldı bana ve kuzenlerime. Neyse düğün sonrası baya olay yaşadık küs kaldık bilmem ne şimdi hatalarını anladılar ve barıştık 3 4 ay sonra barıştık . Benim evde balkon yok ev kiraları da çok pahalı . Kaynanamın evinin yan apartmanında balkonlu geniş bir ev varmış oraya taşın diyor hem doğuma da bana kolaylık olur diyor sizce onun yanında ki apartmana taşınmalı miyim ?
Bence ne kadar uzak o kadar iyi daha düğünde başlamışlar şimdi mi iyi olacaklar canım ben olsam gitmem madem taşınma imkanınız var başka yere taşın evinden memnun değilsen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın bide yaptıkları yenilir yutulur şeyler olmadığı için yakın oturmak istemiyorum
Hiç bulaşma boşver kendin daha iyi bakar büyütürsün bebeğini. Herşeye karışacaklar ondan sonra öyle yapma böyle tutma çocuk iki ağladımı başlar konuşmaya böyle çocuk mu bakılır diye iki insan görünce bide başlar dedikoduya ben olmasam vay bu çocuğun haline diye kendi kendine psikolojinle oynama hiç canım

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bulaşma boşver kendin daha iyi bakar büyütürsün bebeğini. Herşeye karışacaklar ondan sonra öyle yapma böyle tutma çocuk iki ağladımı başlar konuşmaya böyle çocuk mu bakılır diye iki insan görünce bide başlar dedikoduya ben olmasam vay bu çocuğun haline diye kendi kendine psikolojinle oynama hiç canım
Öyle aynen teşekkür ederim ❤️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Evinde yolunda ayrı olsun balkonlu geniş ev diye huzurundan olma benm kaynanam sürekli oğlunu gazlar sürekli ona gidince o bize gelince kavga ederiz

Tüm sayfalar yüklendi.