Kzilar fikrinize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Kzilar fikrinize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kzilar fikrinize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Fatma melek

Kayıtlı Üye
rank
Ben kaynanamla düğünde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadım iftira atıldı bana ve kuzenlerime. Neyse düğün sonrası baya olay yaşadık küs kaldık bilmem ne şimdi hatalarını anladılar ve barıştık 3 4 ay sonra barıştık . Benim evde balkon yok ev kiraları da çok pahalı . Kaynanamın evinin yan apartmanında balkonlu geniş bir ev varmış oraya taşın diyor hem doğuma da bana kolaylık olur diyor sizce onun yanında ki apartmana taşınmalı miyim ?
Bence çok kötü bi fikir hayatının hatası olur en iyi kaynana bile şunu şöyle yap onu orda bırakma benim yemeyim şöyle güzel gibi laf sokar çocunada karışır sen bilirsin

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ben kaynanamla düğünde hiçte hoş olmayan şeyler yaşadım iftira atıldı bana ve kuzenlerime. Neyse düğün sonrası baya olay yaşadık küs kaldık bilmem ne şimdi hatalarını anladılar ve barıştık 3 4 ay sonra barıştık . Benim evde balkon yok ev kiraları da çok pahalı . Kaynanamın evinin yan apartmanında balkonlu geniş bir ev varmış oraya taşın diyor hem doğuma da bana kolaylık olur diyor sizce onun yanında ki apartmana taşınmalı miyim ?
Asla. Söyleyeceklerim bu kadar.

Aygül

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki uzak daha iyi cnm herkes çoğu kaynanadan çekiyor

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Valla insan uzak olunca kıymette oluyo bnce bnm fikrim😏
Öyle yapicam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asla. Söyleyeceklerim bu kadar.
Kısa ve net ;)

Hiç bulaşma boşver kendin daha iyi bakar büyütürsün bebeğini. Herşeye karışacaklar ondan sonra öyle yapma böyle tutma çocuk iki ağladımı başlar konuşmaya böyle çocuk mu bakılır diye iki insan görünce bide başlar dedikoduya ben olmasam vay bu çocuğun haline diye kendi kendine psikolojinle oynama hiç canım
İyiki sizii dinlemiştim yine aramız açıldı demedigini bırakmadı .

Hiç bulaşma boşver kendin daha iyi bakar büyütürsün bebeğini. Herşeye karışacaklar ondan sonra öyle yapma böyle tutma çocuk iki ağladımı başlar konuşmaya böyle çocuk mu bakılır diye iki insan görünce bide başlar dedikoduya ben olmasam vay bu çocuğun haline diye kendi kendine psikolojinle oynama hiç canım
İyiki sizii dinlemiştim yine aramız açıldı demedigini bırakmadı .

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar