Lavabo aliskanligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Lavabo aliskanligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,447 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lavabo aliskanligi
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah canm ah Allah'ım kolaylık versin okadar zor bir durum ki bir çocuğu tuvalete alıştırmak oğlum 2 buçuk yaşında 15 gün olucak tuvalate alıştırmaya çalışıyorum 2 tane lazimlik aldım lazimliklara yapmiyo kakasini korkuyor cisi desen tuvalet hariç her yere yapıyor 29 haftalik hamileyim okadar zorlanıyorum ki sabır istiyor biraz daha sabır et 1 ay dir ugrasmissin inşallah alisirlar ya bizde bir rahatlariz
Daha sabah byk abdestini yapiodu korktu tuttu icinde yapmio korkuo byk abdestte vallahi perisan oldum kiloda yapincada ben zorlaniorm hem onu temizle hem sen gt ocndekini at byk olduklarinda anne sen bze bsi yapmamssn desnlerr ne zorluk cekdgmo bi ben bliorm bi Allah blio .. ins snin pasanda benm pasamda alislar Allah sesimizi duysun ya ins ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba, bende yigenlerimden biliyorum kaka yaparken genellikle bu şekilde korku yaşıyorlar. Fisher price 'n konuşan lazimligi var onun çok faydasını gördük. Konuşun her defasında bişey olmaz annecim diye zamanla alisacaktir. Kiyamam ben ona kuzum benim 🧿❤️
Yasaklar kalksin Alcam onuda denycem valla yaparken cilik atio korkuom korkuom dio ..babasi kucagina aldi elinde oturtup yaptirmaya calisti yinee agladi korkuom korkuom dio gidelim dio ..napcm blmiorim..

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Daha sabah byk abdestini yapiodu korktu tuttu icinde yapmio korkuo byk abdestte vallahi perisan oldum kiloda yapincada ben zorlaniorm hem onu temizle hem sen gt ocndekini at byk olduklarinda anne sen bze bsi yapmamssn desnlerr ne zorluk cekdgmo bi ben bliorm bi Allah blio .. ins snin pasanda benm pasamda alislar Allah sesimizi duysun ya ins ..

Yasaklar kalksin Alcam onuda denycem valla yaparken cilik atio korkuom korkuom dio ..babasi kucagina aldi elinde oturtup yaptirmaya calisti yinee agladi korkuom korkuom dio gidelim dio ..napcm blmiorim..
İnşallah canm benim seninki kaç yaşında

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nerdeyse 1 ayimiz dolacak oglum byk abdest yaparken cok aglio korkuyom korkuorum dio ben oglma byk abdest ocnde kzmadim biz korkumuzu nasil yencez ne yapmam lazimm ondanmidir cisim var demio korktugu icnmi bym abdest konusunda..
Canım daha önce kabızlık olduysa basur olmuş olabilir oda yaparken acıdığı için yapmak istemiyor aynı sorun bizdede var tuvaleti öğretemedim sağlık ocağına söyledim krem verdi basur için bide orayı yumuşatması için doktora korkuyor yapamiyo dediğinde o anlar zaten

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, bende yigenlerimden biliyorum kaka yaparken genellikle bu şekilde korku yaşıyorlar. Fisher price 'n konuşan lazimligi var onun çok faydasını gördük. Konuşun her defasında bişey olmaz annecim diye zamanla alisacaktir. Kiyamam ben ona kuzum benim 🧿❤️
Canım daha önce kabızlık olduysa basur olmuş olabilir oda yaparken acıdığı için yapmak istemiyor aynı sorun bizdede var tuvaleti öğretemedim sağlık ocağına söyledim krem verdi basur için bide orayı yumuşatması için doktora korkuyor yapamiyo dediğinde o anlar zaten
Kabizligu vallahi yoktu byk yapio ama korkuo acidigi zmn bana dile getirio cnm acio anne die sdce korkuyom dio hadi gdlm dio byk abdestte tek sorun yasiom ..

İnşallah canm benim seninki kaç yaşında
Benim ki 2 yasinda ama geceleri bez mecbr bagliroum gnduz ack ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar