Lohusalik sonrasi iliski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selos tarafından oluşturulan Lohusalik sonrasi iliski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalik sonrasi iliski
Konbuyu başlatan Selos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve dilan

Selos

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba biraz utanarak soruyorum ama doğum sonrası ilk iliski nezman olmalı? 40 im çıktı regl oldum iliski yaşamadık heniz açıkçası psikolojik mi bilmiyorum ama biraz da korku var ?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba biraz utanarak soruyorum ama doğum sonrası ilk iliski nezman olmalı? 40 im çıktı regl oldum iliski yaşamadık heniz açıkçası psikolojik mi bilmiyorum ama biraz da korku var ?
Geçmiş olsun canım psikolojik dir bunu yaşayan arkadaşlarımız oldu burada yazmışlardı dikişleri den dolayı tedirginlik yaşıyorlardı geçer inşallah

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman olsun neden korkuyosun

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum o korku bendede oldu kirkim çıkmasına kanamam dikisim olmamasna raqmen iliskiye qiremdm yaklaşık 2 ay boyunca. Sonra qecti daha 2 ayım dolmadi daha doqum yapalı

Selos

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum o korku bendede oldu kirkim çıkmasına kanamam dikisim olmamasna raqmen iliskiye qiremdm yaklaşık 2 ay boyunca. Sonra qecti daha 2 ayım dolmadi daha doqum yapalı
Benim kanamam bitmedi regl oldum bituncede napicam doye düşünüyorum en iyisi akışına bırakmak diye kendimi rahatlatıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogumdu lohusalikti derken galiba psikolojim biraz değişti kendimi hazir hissetmiyorum ben galiba

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim kanamam bitmedi regl oldum bituncede napicam doye düşünüyorum en iyisi akışına bırakmak diye kendimi rahatlatıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dogumdu lohusalikti derken galiba psikolojim biraz değişti kendimi hazir hissetmiyorum ben galiba
Bende öyleydim eşim yendrdi korkumu kuşum. Nasıl rahat edersen öyle yap bncede esinde uyqun pozisyonlarda yaklasabilir belki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar