Lütfen acil cevap :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Lütfen acil cevap :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen acil cevap :(
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Alev

Kayıtlı Üye
rank
9+3 bende. Düşük tehlikesinden dolayı bizde yasak 3 ay ilişki. İlişkiden sonra kan gelebiliyormuş. Ama sen gene doktoruna sor

Teşekkür ederim içim suanlik hiç rahat değil inşallah birşey olmamıştır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim doktorum şimdiye kadar birşey demedi bende sormaktan cekinmistim ama birdahaki gidişimde ben sorucam
Rica ederim cnm benim kendine dikkat et 🥰

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
9+3 bende. Düşük tehlikesinden dolayı bizde yasak 3 ay ilişki. İlişkiden sonra kan gelebiliyormuş. Ama sen gene doktoruna sor
Teşekkürler sorucam mutlaka randevumu bekleyemiyorum acile gitsem bugün bakarlarmi

Randevumu salı salı gününe kadar bekliyemem :( acile gitsem bugün bakarlarmi ve nedemeliyim onlara

Randevumu salı salı gününe kadar bekliyemem :( acile gitsem bugün bakarlarmi ve nedemeliyim onlara

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 8+3 haftalık hamileyim ayıptır söylemesi dün duş almıştım benden önce eşim almıştı neyse dün gece sürtünme yoluyla bı ilişkimiz oldu daha öncesinde de bı kaç defa girdik (ama sürtünmeyle degil) ama birşey olmamıştı bu sefer kalktım yıkanmaya gittim hemen ve yerde hem akıntı hemde kırmızı kan gördüm 1 damla aşırı panik oldum bendenmiydi yoksa banyoda varmiydi bilmiyorum eşimi çağırdım ağrım sızım hiç birşeyim yok senden değildir belki dedi sizce neden oldu
Merhaba öncelikle geçmiş olsun cnm o kanam ilişki degil farklı bişeyden de olmuş olabilir en temizi sen bi kontrole git doktoruna söyle leke gördüm diye kontrol eder kese de etrafında kanama yoksa normal der ilişki durumunu da mutlaka Dr danış benim de riskim yoktu doktorum keseyi gördüğü an ilk 3 ay bebeğin gelişimi önemli olmasın dedi

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle geçmiş olsun cnm o kanam ilişki degil farklı bişeyden de olmuş olabilir en temizi sen bi kontrole git doktoruna söyle leke gördüm diye kontrol eder kese de etrafında kanama yoksa normal der ilişki durumunu da mutlaka Dr danış benim de riskim yoktu doktorum keseyi gördüğü an ilk 3 ay bebeğin gelişimi önemli olmasın dedi
Doktorum erkek çok çekiniyorum şuan acile gitsem bakarlarmi

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 8+3 haftalık hamileyim ayıptır söylemesi dün duş almıştım benden önce eşim almıştı neyse dün gece sürtünme yoluyla bı ilişkimiz oldu daha öncesinde de bı kaç defa girdik (ama sürtünmeyle degil) ama birşey olmamıştı bu sefer kalktım yıkanmaya gittim hemen ve yerde hem akıntı hemde kırmızı kan gördüm 1 damla aşırı panik oldum bendenmiydi yoksa banyoda varmiydi bilmiyorum eşimi çağırdım ağrım sızım hiç birşeyim yok senden değildir belki dedi sizce neden oldu
Hamileliğin ilk aylarında ilişkiden sonra böyle kanama lekelenme olabiliyor doktora danış ya yasaklar ilişkiyi yani en net sonucu o söyler

Bakarlar canım niye bakmasınlar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim ilk hamileliyinmi? 3 ay olmaz dr izin vermiyorlar sen neden boyle bi wey yapdin ki doktorun izin vermediyi surece yapmayin

Benimde doktorum erkek doktorlar ne icin peki bunlar icin canim her weyi konuwa bilirsin rahatlikla ben gitdiyimde zaten kendisi diyor ne olar ne olmaz diye sen ona sor

Alev

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorumda erkek zaten kendisi söylemişti eşimle bana 3ay münasebet yasak demişti. Sen soramıyorsan eşin sorsun yada orda kadın hemşireler var onlara söyle onlar söylerler canım. Bir damla kandan bişey olcagını sanmıyorum bende de geldi hiç bişey yokken 8 haftalık Ken. doktorumu aradım o direk ilişkimi oldu dedi hayır dedim ozaman yat dinlen demişti. İnşallah bişey yoktur sendede

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Teşekkür ederim içim suanlik hiç rahat değil inşallah birşey olmamıştır

Teşekkür ederim doktorum şimdiye kadar birşey demedi bende sormaktan cekinmistim ama birdahaki gidişimde ben sorucam
Bide soylenmesi ayibda kocanin siperimasinan kan gelmiwde ola bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar