Lutfen bakarmisiniz😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Lutfen bakarmisiniz😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,598 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lutfen bakarmisiniz😣
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 17+5 haftalik hamileyim bebeyimin hereketlerini hala his etmiyorum sizce normalmi canim cok sikiliyor her kes diyor bebek his etmelisin amma ben his etmiyorum terpeniwlerini canim cok sikin lutfen yardim edin boyle bi wey normalmi?
Erken daha ilk hamilelikse ve bebek ters arkasni dönmüşse canm bnmki ikinci olnasna ragmen yine 20 de hissetm bkle biraz canini sikma

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 17+5 haftalik hamileyim bebeyimin hereketlerini hala his etmiyorum sizce normalmi canim cok sikiliyor her kes diyor bebek his etmelisin amma ben his etmiyorum terpeniwlerini canim cok sikin lutfen yardim edin boyle bi wey normalmi?
Daha çok erken net hissetmen için ama eğer azıcıkta olsa hissetmek istiyorsan sessiz bir odaya geçip soluna yat cenin pozisyonunda bekle kasıklarına doğru sanki bağırsak hareketi gibi gruşdama gibi pıt pıt birşey hissedersen o bebeğindir bir dene bakalım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim benimde 20.haftada ufak ufak hissettim sonra bi hissettim bi iki gün hissetmedim 25.haftadan sonra çok daha net hissettim şimdi 30+5 bu saatte uykudan uyandırdı delik deşik olmuş gibiyim ☺️🥰😂

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim benimde 20.haftada ufak ufak hissettim sonra bi hissettim bi iki gün hissetmedim 25.haftadan sonra çok daha net hissettim şimdi 30+5 bu saatte uykudan uyandırdı delik deşik olmuş gibiyim ☺️🥰😂
Canim yaa sag salmat olsun inwallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Daha çok erken net hissetmen için ama eğer azıcıkta olsa hissetmek istiyorsan sessiz bir odaya geçip soluna yat cenin pozisyonunda bekle kasıklarına doğru sanki bağırsak hareketi gibi gruşdama gibi pıt pıt birşey hissedersen o bebeğindir bir dene bakalım
Canim duz bi wekilde uzaniyorum sanki pat pat diye bi weyler geliyor karnimdan boyle bi wey sanki bagarsaklar qefil caliwiyormuw gibi bebek histmek ola bilirmi acaba?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar