lütfen bi bakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan lütfen bi bakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,059 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı lütfen bi bakın
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
teşekkürler bitanem 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay masallah subhallah gözler boncuk çok güzel Allah nazarlardan saklasın annesi sana benziyor
yok kiz bana hiç benzemiyor tıpatıp babasının fotokopisi gören diyor aaa küçük savaş 😂😂

evet canım bide bu
Maşallah canım inşallah değilsindir banada ebeler anlatmıştı süt korur meselesi o şekil koruduğunu mantıklı geldi banada dikkat etmek gerek zor olur üstüste hamilelik bebek
3. olacak daha yaşım küçük 23 e Yeni girdim

Inşallahhh aminnnn🤲🤲🤲
💞💞

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
kızlar simdi nerden basliyayim bilmiyorum yaaa 40 im bittikten sonra 2 kez ilişki oldu esimle korunmadik sonra iliskiden 5 6 gün sonra kahverengi leke gördüm bir kez azıcık geldi peçeteye ondan sonra ertesi gün tekrar geldi azıcık ondan sonra gelmedi 10 gün oldu adet olacam diye düşündüm olmuyorum ve gebelik belirtileri de var baş dönmesi mide bulantısı bugün Sabah kan verdim sağlık ocağına yarın 2 de çıkacak dedi sorumda şu ki emzirirken hamile kalinca bebek sütten mi kesiliyor çünkü bebeğim iki gündür sütüm olmasına rağmen ne yapıyorum mememi emmiyor kucağıma aldığım gibi ağlıyor gaz sancısı var sandım gazını çıkarttım ne yaptıysam susmadı son çare mama verdim hemen emdi hepsini içti şok oldum acaba niye öyle yapıyor çok kötüyüm inanın ağlamaktan öldüm 😔😔 şimdi de uyudu hemen ya Allah rızası için ben ne yapacam çok korkuyorum
Allah hakkimizda hayirli olani versin diyelim uzulcek bisey yok canim ben komsumdan ornek veriyim sana ayni senin gibi ikinciye hamile kaldi doktor emiyosa kesme demis sutten ikinci bebeginde cinsiyeti ilkiyle ayniysa cocuga yarar zarari olmaz demis hakkatende ikinciside erkekti ilkide hepte emzirdi hicte bisey olmadi bizzatta tanik olduk yani seninde hakkinda hsyirlisi olsun canim ne diyelim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Allah hakkimizda hayirli olani versin diyelim uzulcek bisey yok canim ben komsumdan ornek veriyim sana ayni senin gibi ikinciye hamile kaldi doktor emiyosa kesme demis sutten ikinci bebeginde cinsiyeti ilkiyle ayniysa cocuga yarar zarari olmaz demis hakkatende ikinciside erkekti ilkide hepte emzirdi hicte bisey olmadi bizzatta tanik olduk yani seninde hakkinda hsyirlisi olsun canim ne diyelim
inşallah 🤲allah razı olsun sende canım 😍🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
kızlar simdi nerden basliyayim bilmiyorum yaaa 40 im bittikten sonra 2 kez ilişki oldu esimle korunmadik sonra iliskiden 5 6 gün sonra kahverengi leke gördüm bir kez azıcık geldi peçeteye ondan sonra ertesi gün tekrar geldi azıcık ondan sonra gelmedi 10 gün oldu adet olacam diye düşündüm olmuyorum ve gebelik belirtileri de var baş dönmesi mide bulantısı bugün Sabah kan verdim sağlık ocağına yarın 2 de çıkacak dedi sorumda şu ki emzirirken hamile kalinca bebek sütten mi kesiliyor çünkü bebeğim iki gündür sütüm olmasına rağmen ne yapıyorum mememi emmiyor kucağıma aldığım gibi ağlıyor gaz sancısı var sandım gazını çıkarttım ne yaptıysam susmadı son çare mama verdim hemen emdi hepsini içti şok oldum acaba niye öyle yapıyor çok kötüyüm inanın ağlamaktan öldüm 😔😔 şimdi de uyudu hemen ya Allah rızası için ben ne yapacam çok korkuyorum
Rabbim hayırlısını versin inşallah süt korumuyor canım benim oğlum 1 yaşında bile değildi ama kendisi bırakmadı emmeyi ben bıraktırdım senin bebeğin daha küçükmüş bilemedim şimdi nedesem yani hamileysende hayırlısı olsun ikisi birden zor oluyor ama beraber büyüyorlar

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısını versin inşallah süt korumuyor canım benim oğlum 1 yaşında bile değildi ama kendisi bırakmadı emmeyi ben bıraktırdım senin bebeğin daha küçükmüş bilemedim şimdi nedesem yani hamileysende hayırlısı olsun ikisi birden zor oluyor ama beraber büyüyorlar
aynen canım benim bu olursa 3. olacak bir tane 2 yaşında Bir tane 2 aylık ikiside kiz ve Yeni 23 yaşıma girdim

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
tamam cnm zaten bende az önce inat ettim dedim illaki emeceksin ama ağlamaktan nefesi kesildi artik kalkıp mama yaptım içti öyle
mama verme cnm cok zorda kalirsan kendi sutunu sag ver cnm

Canim süt korumuyor kuzenimde süt korur diye korunmadı hamile kaldı❤
ama cnm doğumdan sonra en kotu 6 ay koruyor o insandan insana degisiyir genelde çocuğa bu yuzd3n anne sütü vermeli cnn

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
mama verme cnm cok zorda kalirsan kendi sutunu sag ver cnm

ama cnm doğumdan sonra en kotu 6 ay koruyor o insandan insana degisiyir genelde çocuğa bu yuzd3n anne sütü vermeli cnn
tamam ama sutumde yetmediği için mama veriyorum geceleri bazen

Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum. Keşke daha dikkatli olup korunmaya özen gösterseydin inşallah bişey çıkmaz
ben korunmayi istedim ama eşim korunmadi ona kalsa 10 tane çocuk ister o bakmıyor nasılsa akşama kadar neler çekiyorum bilmiyor ki bu iki çocukla of bide yine varsa varya ölürüm ben gerçekten 🥺🥺🥺

Rabbim mutluluğunu daim etsin kuzum
çok sağol bitanem teşekkür ederim 🤍 seninde inşallah 🙏

Birşey olmaz genç yaşta büyütürsün işte bende 24 üme yeni girdim oğlum 4 yaşında kızımda 2.5 şuan 3. Hamileliğim
yaaa maşallah ama insan çöküyor psikolojik olarak bu bebeği zar zor büyütüyorum birde hamilelik çıkarsa üstüne kafayı yerim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar