Lütfen cevap verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Zeynep pelen tarafından oluşturulan Lütfen cevap verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,510 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Lütfen cevap verir misiniz
Konbuyu başlatan Zeynep pelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Zeynep pelen

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha hamile kalmak istiyorum hiç korunmadım 3 gün adetim gecikti bu gün 2 3 damla kan geldi sonra durdu tedirgin oldum başına böyle bir şey gelen varmı lütfen yazsın

İklim

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha hamile kalmak istiyorum hiç korunmadım 3 gün adetim gecikti bu gün 2 3 damla kan geldi sonra durdu tedirgin oldum başına böyle bir şey gelen varmı lütfen yazsın
😥 Kaç aylıkken doğum yaptınız bebek neden öldü bende korkuyorum hayırlısıyla atlatsaydim doğumu bebeğimi alsaydim kucağıma

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Öncelikle başınız sağolsun Rabbim sabır versin gebelik testi yaptın mı canım

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağolsun bu arada Rabbim bidaha yaşatmasın

Zeynep pelen

Kayıtlı Üye
rank
😥 Kaç aylıkken doğum yaptınız bebek neden öldü bende korkuyorum hayırlısıyla atlatsaydim doğumu bebeğimi alsaydim kucağıma
33 haftalıkken kaybettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öncelikle başınız sağolsun Rabbim sabır versin gebelik testi yaptın mı canım
İki tane yaptım negatif çıktı ama galiba testler bozuktu çünkü ilk çizgi bile çok geç çıktı

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Kafasında su var dediler böbreklerinde genişleme vardı 33 haftalıkken karnımda kalbi durdu
Ay canim rabbim gelecek bebeklerine saglik selamet versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay canim rabbim gelecek bebeklerine saglik selamet versin
Erken gebelik testi yap kalmissan hamile yyerlesme döllenme kanamasi olabilir yada net icin rahat etsin kan ver saglik ocaginda falan rabbim gonlune gore versin

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim basinsagolsun Allahım saglikli evlatlar nasip etsin ama sezeryan oldugun için biraz zaman geçse senin ve bebeğin için iyi olurdu karnın büyüdükçe dikislerin açılma olasılığı çok yüksek oda senin ve bebek için tehlike inşallah problemsiz gebelik geçirir sağlıkla kucağına alırsın gönlüne göre versin Allahım

Tüm sayfalar yüklendi.