Sorum var Lütfen deprem ki cocukları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Lütfen deprem ki cocukları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,372 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen deprem ki cocukları
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Beytasel

Kayıtlı Üye
rank
Yazık bugün deprem bize yarın size hiç bunu hiç dusunmuyorlar

Amin inşallah bekar kaynım var bursa da askeri personel oraya geldik kayinvalidemin kardeşinin eşi de geldi yengem yani küçük kızı kalabalığız ama olsun sağol canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun çok korktuk çok burda bile otobüs geçiyor ses oluyor demin üstteki Malatya'dan gelen depremzedeler ses çıkardı odumuz koptu ha 😢
Allah yardımcınız olsun çok şükür kurtuldunuz diğer insanlarıda kurtarsın rabbim kaç gündür uyku uyuyamıyorum özelliklerde bebekleri çocukları düşünmekten. Ya siz neler yaşıyorsunuz kim bilir ağlamaktan bittim daha fazla ölüm olmasa

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin inşallah bekar kaynım var bursa da askeri personel oraya geldik kayinvalidemin kardeşinin eşi de geldi yengem yani küçük kızı kalabalığız ama olsun sağol canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun çok korktuk çok burda bile otobüs geçiyor ses oluyor demin üstteki Malatya'dan gelen depremzedeler ses çıkardı odumuz koptu ha 😢
Kiyamam sag saglim gelmişsiniz kuzum dualarimiz sizinle insallah düzelicek geçicek 😔🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah yardımcınız olsun çok şükür kurtuldunuz diğer insanlarıda kurtarsın rabbim kaç gündür uyku uyuyamıyorum özelliklerde bebekleri çocukları düşünmekten. Ya siz neler yaşıyorsunuz kim bilir ağlamaktan bittim daha fazla ölüm olmasa
He vAlla bizde aynı ya insan çok üzülüyor biz sağ çıktık şükür ama daha enkaz da bir sürü insan var gerçekten Allah razı olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hep merak ediyorum kuzum seni ya😢🥺
Evdeyiz canım şükür iyyiz canım vAlla ne yapalım merak etme canım benim herşey rabbim den geliyor Allah enkazda ki enkazdan çıkana yardım etsin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kuzum nasılsin durumun nasıl
Canım valla idare etmeye çalışıyorum kaç gündür evde tek kalamiyordum gündüzleri görümcem bizde kaldı tek banyoya giremiyorum o geldi biraz bana yardımci oldu bugün tektim temizlik yaptım zaman geçsin diye şimdi oturdum haberleri izliyorum sen nasılsın canım sizde hissedilmiyor demi hiç

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım valla idare etmeye çalışıyorum kaç gündür evde tek kalamiyordum gündüzleri görümcem bizde kaldı tek banyoya giremiyorum o geldi biraz bana yardımci oldu bugün tektim temizlik yaptım zaman geçsin diye şimdi oturdum haberleri izliyorum sen nasılsın canım sizde hissedilmiyor demi hiç
Allah'ım iyilikler versin inşallah kuzum bende iyiyim şükür haber izliyorum 😥
Yok canım biz hissetmiyoruz hiç burda olmadı deprem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar