Sorum var Lütfen deprem ki cocukları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Lütfen deprem ki cocukları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,370 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen deprem ki cocukları
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Dua et kuzum elimizden başka bişey gelmiyor buda rabbimin imtihanı rabbim sabırlar versin inşallah bende haber izliyorum sürekli iyi şeyler olunca mutlu oluyorum enkaz altından sağ çıkanları görünce biraz olsun mutlu oluyorum kuzum bende iyi olmaya çalışıyorum kuzum
Gece gündüz dualarimda aynen bende cok mutlu oluyorum sag cikimca görünce insallah hepsi sag saglim cikart insallaj ölen olmaz bu saatlerden sonra 🤲😔 sen nerdr yasiyodun kuzum sen birsey hisettin mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağolun Allah'razı olsun canım benim ❤️
Allah senden de razı olsun kuzum 💜

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gece gündüz dualarimda aynen bende cok mutlu oluyorum sag cikimca görünce insallah hepsi sag saglim cikart insallaj ölen olmaz bu saatlerden sonra 🤲😔 sen nerdr yasiyodun kuzum sen birsey hisettin mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah senden de razı olsun kuzum 💜
İnşallah kuzum inşallah rabbim yardımcıları olsun
Ben Manisa'da yaşıyorum kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok şükür kuzum iyiler şükür adem üç gündür öksürüyor kuzum ya senin çocuklar nasıl kumsal iyi oldumu
Kiymam yavrum benim toprak iyi şükür kuzum kumsal Larende gene yüzünde ayni seyler cikti 2 gündür yarin kontrolü var tekrar göturcez bakalim ama hastalik bakiminda şükürler hasta degiller

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar