Mama reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz93 tarafından oluşturulan Mama reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama reddi
Konbuyu başlatan Filiz93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz93

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 buçuk aylık bebeğim beni emmiyo beni emmedigi gibi mamayida gönülsüz içiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz
Bazen meme reddi yapiyorlar cnm bn uyku sirasinda vermeye calisirdim boyle donemlerde bir hafta kadar sürüyor sonra normale giriyor biz 7 ayimiza girdik 3 kez boyle donemler atlattik

Filiz93

Kayıtlı Üye
rank
Bazen meme reddi yapiyorlar cnm bn uyku sirasinda vermeye calisirdim boyle donemlerde bir hafta kadar sürüyor sonra normale giriyor biz 7 ayimiza girdik 3 kez boyle donemler atlattik
Uyku da keşke alsa ağzını kilit yapıyo açmıyor inşallah bizimkide bı haftada düzelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum enfeksiyon var ise eğer iştahsızlik yapıyor doktora görün mutlaka idrar testi yaptır

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 buçuk aylık bebeğim beni emmiyo beni emmedigi gibi mamayida gönülsüz içiyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz
Senle ayni durumdayim cnm elini emiyo surekli emziriyodum ama bazi nedenlerden dolayi sütüm kesildi 3 aya yaklasiyoruz zorlan iciriyorum en sonunda ne kadar icerse icsin 3 saat gectikten sonra vermeye basladim elinide emse vermiyorum en sonunda icmek sonunda kaldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar