Masturobasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebis geliyor tarafından oluşturulan Masturobasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,833 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Masturobasyon
Konbuyu başlatan Bebis geliyor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edibe dayan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bazı insanlar herseyi yanlış yere çekip laf sokma çabasına giriyor ya ondan dedim linç yapmayın hemen diye bende arada istek artışı oluyor ama normalde bende istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

22 haftalık

22 haftalık

Aklıma geldi öyle bi sorayım dedim yani 😀😀

22 haftalık

Aklıma geldi öyle bi sorayım dedim yani 😀😀

Tabikide sonuçta ihtiyaç bu 😀
Korkma🥰yapmak yasak degil🤩

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aranızda masturobasyon yapan var mı bisey olur mu tabikide yapmicam bu arada hemen linç yapmayin
Gayet normal bir durum yapabilirsin çok şık yapma çünkü rahim kasilabiliyor. Ama haftada 1 2 defa yapabilirsin. Ayrıca bu konuda çok faydası var kasların gevşer baş ağrısı yaşamazsın stres azalır

Nasil yapiliyoya gercekten biride cvp versinya meraktan çatliyorum😇
Ciddimisin hiç yapmadın mı

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Gayet normal bir durum yapabilirsin çok şık yapma çünkü rahim kasilabiliyor. Ama haftada 1 2 defa yapabilirsin. Ayrıca bu konuda çok faydası var kasların gevşer baş ağrısı yaşamazsın stres azalır

Ciddimisin hiç yapmadın mı
Kiz nasi hic yapmadinmi abooo koca varken niye kendim ugrasim hem nqsi yapiliyo buya🤣🤣🤣🤣

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aranızda masturobasyon yapan var mı bisey olur mu tabikide yapmicam bu arada hemen linç yapmayin
Herşeyi geç dinimizce haram başka diyecek bir şeyim yok ...

Ne olur bazı şeyleri normalleştirmeyin bana kızan olabilir kızın sıkıntı yok dinde bazı konular ciddidir normal olan nedir neye yaradı vardır Allah aşkına eşleriniz yok mu bunu kimseye muhalefet olsun diye söylemiyorum kimse yanlış anlamasın ama dinde HARAM diyorsa bunu ben yada bir başkası demiyor direk ALLAH C.C. yasaklamış oluyor saygılar

Son düzenleme:

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Ne olur bazı şeyleri normalleştirmeyin bana kızan olabilir kızın sıkıntı yok dinde bazı konular ciddidir normal olan nedir neye yaradı vardır Allah aşkına eşleriniz yok mu bunu kimseye muhalefet olsun diye söylemiyorum kimse yanlış anlamasın ama dinde HARAM diyorsa bunu ben yada bir başkası demiyor direk ALLAH C.C. yasaklamış oluyor saygılar
Yok canım bunları söyleyen yok sen söyleyincede suçlu oluyorsun eşleriniz siz VARKEN mastürbasyon yapsa burda neler konuşulurdu acaba

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Aynen ben konuyu yanlıs anladım ilişki sırasında olanı sandım yoksa tek başına yapmak haram kılındı orgazm la karıştıran ben🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar