memede kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde süreyya çay tarafından oluşturulan memede kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,409 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı memede kist
Konbuyu başlatan süreyya çay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim çok şükür bu günlere sevindim mariyam inşallah ileriki zamanlarda çok güzel geçirirsin gebeliğini birtanem çok geçmiş olsun 🤲🤲🤲♥️🤗
Çok şükür Çok teşekkür ederim canım benim ♥️ amin amin inşallah cümlemizin 🤲 Ali şuan yüksek ateşli başında bekliyorum kuzum 😞 dua et lütfen

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür Çok teşekkür ederim canım benim ♥️ amin amin inşallah cümlemizin 🤲 Ali şuan yüksek ateşli başında bekliyorum kuzum 😞 dua et lütfen
Kuzum noldu neyi var çok gecmis olsun rabbim şifa versin inşallah dualrimn alimle inşallah 🤲🤲🤲 @Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kuzum noldu neyi var çok gecmis olsun rabbim şifa versin inşallah dualrimn alimle inşallah 🤲🤲🤲 @Mariya🌼
Bilmiyorum Hülyam birden uyandım baktım sayıklıyor ateşi olduğunu anladım yanıyor yavrum, ılık duş aldırdım ateş düşürücü falan bekliyorum başında inşallah düşer ateşi, küçük kaynım hastaydı o bulaştır di sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum Hülyam birden uyandım baktım sayıklıyor ateşi olduğunu anladım yanıyor yavrum, ılık duş aldırdım ateş düşürücü falan bekliyorum başında inşallah düşer ateşi, küçük kaynım hastaydı o bulaştır di sanırım
Amin amin inşallah kuzm Allah razı olsun inşallah 🤲♥️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin inşallah kuzm Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
Mariyam şuan nasıl kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah kuzum benim ya Allah'ım şifa versin birtanem neyim var neden böyle oluyor 🥲😔🤲
Sağol canım benim, çok kötü salgın var burda herkes hasta tabi bizde nasibimizi aldık , Ali soğuk algınlığı geçiriyor doktor ilaç verdi ama ateşi yükselip düşüyor, ah Hülyam bı görsen bir günde eridi resmen yavrum 😞 anne anne diye sayıklayip duruyor

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Sağol canım benim, çok kötü salgın var burda herkes hasta tabi bizde nasibimizi aldık , Ali soğuk algınlığı geçiriyor doktor ilaç verdi ama ateşi yükselip düşüyor, ah Hülyam bı görsen bir günde eridi resmen yavrum 😞 anne anne diye sayıklayip duruyor
Kurban olduğum yavrum kıyamam ben ya mariyam haberdar et beni 😔🤲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kurban olduğum yavrum kıyamam ben ya mariyam haberdar et beni 😔🤲
Başında bekliyorum öyle Hülyam 😞 ateşi düşer inşallah 🤲 o kadar yorgunum dünden beri gözüme bri damla uyku girmedi başım çatlıyo bende uykum gelmesin diye dolanıp duruyorum uygulamada

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Dularim.alimle.kuzum
Başında bekliyorum öyle Hülyam 😞 ateşi düşer inşallah 🤲 o kadar yorgunum dünden beri gözüme bri damla uyku girmedi başım çatlıyo bende uykum gelmesin diye dolanıp duruyorum uygulamada

Tüm sayfalar yüklendi.