Merak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Merak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,446 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Merak
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar öncelikle hayırlı bayramlar❤️ İnşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir. Merakımı mazur görün. Bebişleriniz kaç haftalık ve kaç kg doğdu? Siz gebeliğinizde kaç kilo aldınız? Hamiş annelerin bebişleri kaç haftalık ve kaç kg ?

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı bayramlar❤️ İnşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir. Merakımı mazur görün. Bebişleriniz kaç haftalık ve kaç kg doğdu? Siz gebeliğinizde kaç kilo aldınız? Hamiş annelerin bebişleri kaç haftalık ve kaç kg ?
Gunaydın Tatlım iyi bayramlar iyiyiz şükür sen nasılsın nasıl gidiyor gebelik annelik duygusu tatlım şuan 33 haftalık olduk geçen hafta kontroldeydik 2100 gramdik şükür iyi gidiyor biraz yalancı sancılar başladı sanırım ayaklarım da da şişmeler tabiki mide sorunum da arada var ama inş hayırlısı ile zamanı gelince dogum yaparız eee tabi hiç bitmeyen bir enfeksiyon sorunumuz da var😔😔sen nasılsın kuzum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı bayramlar balım 🥰 benim ilk doğumum kızımda 39+0 da 3500 gram doğdu
Bu gebeliğim de ise 36+5 günlüğüm Birkaç gün önce doktora gittim bebeğin kilosu 2800 gram dedi doktor balım 🥰♥️♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gunaydın Tatlım iyi bayramlar iyiyiz şükür sen nasılsın nasıl gidiyor gebelik annelik duygusu tatlım şuan 33 haftalık olduk geçen hafta kontroldeydik 2100 gramdik şükür iyi gidiyor biraz yalancı sancılar başladı sanırım ayaklarım da da şişmeler tabiki mide sorunum da arada var ama inş hayırlısı ile zamanı gelince dogum yaparız eee tabi hiç bitmeyen bir enfeksiyon sorunumuz da var😔😔sen nasılsın kuzum
Az kalmış balım son haftalara doğru gidiyorsunuz bebişinle🥰🥰sağlıkla kucağına alırsın inşallah balım 🥰

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Snada hayırlı bayramlar cnm şuan 34oldum bebeğim 2300 grammis boyu45 ben 55le hamile kaldm şuan 68 kiloyum ama kimseye inandiramiyirm kilomu herkese göre en fazla iki üç kilo almışım bu kdr kilo nerde blmyrm 😆😆😆😆

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Snada hayırlı bayramlar cnm şuan 34oldum bebeğim 2300 grammis boyu45 ben 55le hamile kaldm şuan 68 kiloyum ama kimseye inandiramiyirm kilomu herkese göre en fazla iki üç kilo almışım bu kdr kilo nerde blmyrm 😆😆😆😆
Aynı durum bende de var kuzum 15 kilo aldım ama aynı ben tek fark önde sivri bir göbeğim var😁😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben varya mervem 😂😂 son ah bir kilo aldım almışım 72 kilo ile kayrayı doğurdum tam 2995 gram doğdu 37+6 haftalık iken doğumdan sonra ilk hafta 61e düştüm şuan 58 kiloyum kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi bayramlar kuzum. Kızımla ben iyiyiz 🥰 sen nasılsın Yuşa nasıl. Ben gebeliğim boyunca 20 kilo aldım kızım 40+1 de 3000 Gr doğdu bir hafta önce ki ultrasonda 3200 görünmüştü. Cihazlarla doğum kilosu 200-300 Gr aşağı yukarı farkediyor.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı bayramlar canım, pazartesi günü doğumum olcak 37+5 haftalık falan oluyor, 3100 grm 50 cm boyu pazartesine kadar fazla kilo almaz diye düşünüyorum 🤗 toplam da 5 kilo almıştım 2 sini vermişim 🤗 3 kiloyla doğuma gircem 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.