Merak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Merak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,449 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Merak
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
15 gün önce 39 haftalık sezeryan oldum Azra 3 kilo doğdu ben 80 hamile kaldım şuan 70 kiloyum aşırı bir istahsizlik var anlam veremedim
Maşallah kuzum sütünü artırmak için bol bol su ve hoşaf içmen gerekiyor kendini aç bırakma sakın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizmi 3.kq 800 qr dogurdum.41+ 4 de gelbelik boyunca 16 kq.aldim.canim
Maşallah kuzum senin kız karnını baya bi sevmişti bizimkilerde çıkmak için can atıyor 😂

Merhaba bebeğim hayırlı bayramlar çok şükür biz iyiyiz.🫶 36+5 haftalık 3150 kg doğdu kızım Beren, 51 kilo ile hamile kaldım 65 kilo ile doğuma girdim.
Maşallah çiçeğim Rabbim analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah senin kızda erkenci 🤭

Merhaba kuzum hayırlı bayramlar sana da bebişini de 😘 Masal hanım 40+1 3530 kg doğdu 😊 65 kiloyla hamile kaldim 96 kiloyla doğum yaptımm şuan 70 kiloyum
Maşallah çiçeğim sen baya kilo almışsın 🤦🏻‍♀️ bakalım bende şimdilik 17 kilo aldım 😅

Kız 32 de gelmeye çalıştı 2 ay yatırdı beni ilaçla 😂 sonra küstü zorla geldi😂
Benimkide aynı içerde zor tutuyoz konuşmaya sohbet etmeye çalışıyorum biraz daha dursun diye adam daha çok deliriyor içerde 😂

Aahag 3 kilo daha verdirse normal kiloma geleceö ama yok 😂😂
Dert ettiğin 3 kilo olsun beee 😂

Hayırlı bayramlar cnm benim bebişim 11haftalik doğum kilosu 3750 ben gebeliğim de sadece 5 kilo aldim
Maşallah kuzum doğurduktan sonrada fazlası gitmiştir o kilonun 🤭

Ben 10 kilo almıştım çok şükür veridm 😂
Ah ah birde ben yapabilseydim bu kilo alamamayı 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Maşallah sana subanallah🧿🧿🧿🧿😘😃
Nasılsın balım ne var ne yok

Maşallah kuzum sütünü artırmak için bol bol su ve hoşaf içmen gerekiyor kendini aç bırakma sakın

Maşallah kuzum senin kız karnını baya bi sevmişti bizimkilerde çıkmak için can atıyor 😂

Maşallah çiçeğim Rabbim analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah senin kızda erkenci 🤭

Maşallah çiçeğim sen baya kilo almışsın 🤦🏻‍♀️ bakalım bende şimdilik 17 kilo aldım 😅

Benimkide aynı içerde zor tutuyoz konuşmaya sohbet etmeye çalışıyorum biraz daha dursun diye adam daha çok deliriyor içerde 😂

Dert ettiğin 3 kilo olsun beee 😂

Maşallah kuzum doğurduktan sonrada fazlası gitmiştir o kilonun 🤭

Ah ah birde ben yapabilseydim bu kilo alamamayı 😂
O 3 kilo varya psikolojimi alt üst ediyor merveee😂😂

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ben varya mervem 😂😂 son ah bir kilo aldım almışım 72 kilo ile kayrayı doğurdum tam 2995 gram doğdu 37+6 haftalık iken doğumdan sonra ilk hafta 61e düştüm şuan 58 kiloyum kuzum
Rekor bende gibime geldi o gün tarttım kendimi 90 kilo çıktım 🤣🤣😅 kızımdada öyleydim 95 kiloydum 🤣almışımda almışım valla

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah önemli olan aldıkalrı geri vermek gamzem 😂😂
Aynen öyle🤭
ben kızımda 95 kiloydum 3 ayda 65 kiloya indim kanımda enfeksiyon falan çıktı 2 gün hastanede yattım serum falan verdiler ateşim çıkıyordu hiçbir şeye ağzımı bile süremiyordum o yüzden baya bi kilo verdim aşırı derecede zayıfladım ama çokşükür geçti hepsi çok şükür 🤲🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle🤭
ben kızımda 95 kiloydum 3 ayda 65 kiloya indim kanımda enfeksiyon falan çıktı 2 gün hastanede yattım serum falan verdiler ateşim çıkıyordu hiçbir şeye ağzımı bile süremiyordum o yüzden baya bi kilo verdim aşırı derecede zayıfladım ama çokşükür geçti hepsi çok şükür 🤲🤲🤲
Şükür balım aslınfa en önemlisi kilo vs değil sağlık sağlık varsa geriso boş rabbim ilk sağlık versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar