Merhaba canlarım ♥️🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çiçek20 tarafından oluşturulan Merhaba canlarım ♥️🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,736 kez görüntülenmiş, 126 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Merhaba canlarım ♥️🥰
Konbuyu başlatan Çiçek20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hususi parayi yigsan kisiye verlib ism yazdiryoruz
Bizim adettte de kiznkini kız tarafı topluyor erkek tarafı geline bizelzik saat kunye kope kolye böyle şeyler yuzkler takılıyor eşya erkekge ait mutfak eşyası kız alır gonlunden ne geçerse alırsın eve
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaxşı edirsən canım otur😅kızzz sizi nasıl cok özlemişim Allah sizi güldürsün ne kadar güldüm şimdi🤭🤭
Çiçeğim bende çok özledim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bizim adettte de kiznkini kız tarafı topluyor erkek tarafı geline bizelzik saat kunye kope kolye böyle şeyler yuzkler takılıyor eşya erkekge ait mutfak eşyası kız alır gonlunden ne geçerse alırsın eve

Bizde gelin aliyor tum evin cehizin bazen madiyeti iyi olan erkekler aliyor amma evi erkek aliyor mesala.bizde erkek icin hic hesab odemeyiz tum hesablari kafe fln erkek uder

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Yok kuzum bizde eşyayı kız tarafı alır ne kadar götürü bilirse yatağ odası mutfak oturma odası falan kız tarafı düyün yapdığında para verilir o paralar kız tarafına kalır sonra erkek tarafı düyün yapdlğı zaman aynı şekilde para toplandığı zaman para erkek tarafının olur takı falan tak isdeyen akrabalar mesela gününden geçerse geline takarlar hediye gibi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İnşaallah canım ilkin normalmı olmuşdu kuzum benim ilkim normaldı ama bir iki sağlık sorunum var onun icin sezeryende düşünüyorum bakalım doktor en son ne söyleyecek
İlkim sezaryandi canım acil sezaryana alınmıştım şuan normal ıstiyom. Ama dediğin gibi bakalım doktorlar ne dicek hayırlısı olsun inşallah 2 sene geçti bende sezaryankn üstünden bakalim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum bizde eşyayı kız tarafı alır ne kadar götürü bilirse yatağ odası mutfak oturma odası falan kız tarafı düyün yapdığında para verilir o paralar kız tarafına kalır sonra erkek tarafı düyün yapdlğı zaman aynı şekilde para toplandığı zaman para erkek tarafının olur takı falan tak isdeyen akrabalar mesela gününden geçerse geline takarlar hediye gibi
Çok degsikmis kızlar herkese göre değişiyor hep 🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Aynan

Tüm sayfalar yüklendi.