Merhaba kizlar ikili tarama yapmayan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Merhaba kizlar ikili tarama yapmayan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,055 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba kizlar ikili tarama yapmayan var mi
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ikinci beebis

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ikili tarama testi yaptırmayan var mı ben henüz yapmadım aile hekimim yapmamamı söyledi yani bebek engelli bile olsa 3 aydan sonra alır mısın dedi .. çoğu test sonucu yanıltıyormus.bebek engelli doğacak diye sonuç çıkıyor ama bebek dünyaya gelince hiç bı sıkıntı yok bu durum sadece sende depresyona neden olur dedi..benim de kafam çok karıştı ya .. yaptırmasam olur mu

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ikili tarama testi yaptırmayan var mı ben henüz yapmadım aile hekimim yapmamamı söyledi yani bebek engelli bile olsa 3 aydan sonra alır mısın dedi .. çoğu test sonucu yanıltıyormus.bebek engelli doğacak diye sonuç çıkıyor ama bebek dünyaya gelince hiç bı sıkıntı yok bu durum sadece sende depresyona neden olur dedi..benim de kafam çok karıştı ya .. yaptırmasam olur mu
İlkin de yaptırdım ama ikinci de kararsızım hiç bilmiyorum, sanki doktor o testi isteyince mecburmuşum gibi hissediyorum

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptırmadım.. Bi ablam dedi ki bişey deseler gidip aldıracak mısın yapabilecek misin.. Yok.. O zaman neden gidip yaptıracaksın ki.. Hem çok sağlıklı olmuyor bu testler olasılık söylenen çoğu çocuk sağlıklı doğuyor 9 ay mahvolursun üzüntüden dedi.. Çok doğru.. 🙏

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptırmadım.. Bi ablam dedi ki bişey deseler gidip aldıracak mısın yapabilecek misin.. Yok.. O zaman neden gidip yaptıracaksın ki.. Hem çok sağlıklı olmuyor bu testler olasılık söylenen çoğu çocuk sağlıklı doğuyor 9 ay mahvolursun üzüntüden dedi.. Çok doğru.. 🙏
Aynen aile hekimimde bana bunu söyledi dedi kötü çıkar sinr doğuma kadar o stres yaoasr depresyona girersin .. yani bebek engelli dahi olsa çoğu zaman Allah in izniyle sağlıklı doğuyor mucize gibi

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ulstrason
Doktora söyledim. Nasıl istersen dedi.. Ama detaylı ultrason yaptır dedi. Tedavisi olan sorunlar varsa önlem alınırmış.. Onu yaptırcam

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ulstrason

Doktora söyledim. Nasıl istersen dedi.. Ama detaylı ultrason yaptır dedi. Tedavisi olan sorunlar varsa önlem alınırmış.. Onu yaptırca

Detaylı ulstrason

Doktora söyledim. Nasıl istersen dedi.. Ama detaylı ultrason yaptır dedi. Tedavisi olan sorunlar varsa önlem alınırmış.. Onu yaptırcam
Yani yaptırmamak en mantıklısı diyorsunuz detaylı ultrasonda zaten bakılır dediğiniz gibi tedavisi olan bı sıkıntı olsa yardımcı olurlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar