Merhaba tecrübeli anneler

• Konbuyu başlatan Hilal yk
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal yk tarafından oluşturulan Merhaba tecrübeli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba tecrübeli anneler
Konbuyu başlatan Hilal yk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hemsireanne
H

Hilal yk

Guest
Bebeğine rota virüs aşısı yaptıran var mı ne düşünüyorsunuz bu konuda kararsız kaldım 😞

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızıma yaptırmadım, zaten bir sürü karma aşılar bilmem neler yapılıyor devlet tarafından. Ekstra vücuduna bir şeyler girmesin istedim, zaten pahalı ve gereksiz bir aşı olduğunu düşünüyorum. Anne sütü ilk aşı ve en önemli gıda bol bol emzirin bağışıklığı sağlam olan çocuğa inanın hastalık uğramıyor. Tecrübe ile sabit. :)

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğine rota virüs aşısı yaptıran var mı ne düşünüyorsunuz bu konuda kararsız kaldım 😞
Ben yaptırmıstım ilk bebegime 2 doz halinde dısardan özel alıyorsun saglık ocagında yapıyorlar yada özele gidip direk yaptırabilirsin onlarda mevcut oluyor genelde menenjit asısıda yaptırmıstım özel olarak ishal sıkıntısı hiç yasamadık rotavirüs asısıyla menenjitte yaslılıkta faydalıymıs zatüre vs olmasın diye cocuk doktoruna sor sen tercihe baglıydı 5 yıl önce

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmıstım ilk bebegime 2 doz halinde dısardan özel alıyorsun saglık ocagında yapıyorlar yada özele gidip direk yaptırabilirsin onlarda mevcut oluyor genelde menenjit asısıda yaptırmıstım özel olarak ishal sıkıntısı hiç yasamadık rotavirüs asısıyla menenjitte yaslılıkta faydalıymıs zatüre vs olmasın diye cocuk doktoruna sor sen tercihe baglıydı 5 yıl önce
Evet ben de ikisini de yaptirdim okul döneminde de her ikisinden koruyor dediğiniz gibi yaslilikta da

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
10 gün önce yaptırdım ilk dozunu canım 4. Ayda ikinci dozunu yaptıracağım evet fiyatı biraz yüksek ama şahsi fikrim maddi imkan varsa kesinlikle yapılması gerekir ağızdan veriyorlar zaten aşıyı birkaç gün huzursuzluk olabiliyor denildi ama bizde herhangi Bi sıkıntı olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar