Moralim bozuluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Moralim bozuluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuluyor
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler,

ilk gebeligim ve bebegim Kiz bugun 32inci haftaya girdik bebek 1445 kilo dedi normal dedi Ama diger bebeklere gore fazla sisko degil dedi sizin bebekler kac kilo bu haftada bide ne yapmam lazim bebegim kilo alsin diye cok uzuluyorum hamileligim basinda beri kilosu az diger bebeklere gore diyorlar :(

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme kilo sağlık demek değildir her zaman komşumuzun bir çocuğu olmuştu 7.ayını zor tamamlayıp geri kalan kısmını küvez de tamamladı çocuğun yaşamasına bile mucize demişlerdi adını da umut koydular o yüzden. Yani diyeceğim bebeğinin organları sağlıklı ise kemikleri güçlü ise besleniyorsa kilosunu dert edip kendini de sıkıntıya sokma bence önemli olan vitamin alıyor mu kalsiyum alıyormu organları olması gerektiği gibi oluşmuş mu işlevlerini yerine getiriyormu bunlar daha önemli illaki daha kilo alacaktır

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler,

ilk gebeligim ve bebegim Kiz bugun 32inci haftaya girdik bebek 1445 kilo dedi normal dedi Ama diger bebeklere gore fazla sisko degil dedi sizin bebekler kac kilo bu haftada bide ne yapmam lazim bebegim kilo alsin diye cok uzuluyorum hamileligim basinda beri kilosu az diger bebeklere gore diyorlar :(
Bence gayet normal canini sikmana hic gerek yok bebek bu zamana kadar yavas buyuyor ama bu haftalardan sonra o kadarcabuk gelisiyor ki 1 ayda 1 kilo alabiliyor sen karninin douduğuna emin ol yeter bence cok fazla bisey yiyerek midenide zorlama 😉😉

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler,

Benim kizim 2 kilo 780gr dogdu dr az dedi millet 9 aylikken dogurdu ben 10 aylikken cok sukur iyi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Merhaba Anneler,

33 haftalıkken 2 kiloydu kızım şuan 37 haftalığız muz kaşar haşlanmış yumurta kuru üzüm bunları çok tüket cnm

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme kilo sağlık demek değildir her zaman komşumuzun bir çocuğu olmuştu 7.ayını zor tamamlayıp geri kalan kısmını küvez de tamamladı çocuğun yaşamasına bile mucize demişlerdi adını da umut koydular o yüzden. Yani diyeceğim bebeğinin organları sağlıklı ise kemikleri güçlü ise besleniyorsa kilosunu dert edip kendini de sıkıntıya sokma bence önemli olan vitamin alıyor mu kalsiyum alıyormu organları olması gerektiği gibi oluşmuş mu işlevlerini yerine getiriyormu bunlar daha önemli illaki daha kilo alacaktır
Cok sukur saglik konusunda iyi Ama iste diger bebeklere gore kilosu az diye surekli moralim bozuldu ne biLim zayif diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33 haftalıkken 2 kiloydu kızım şuan 37 haftalığız muz kaşar haşlanmış yumurta kuru üzüm bunları çok tüket cnm
Yumurta cok tuketiyorum muzda yiyen biriyim acaba baska ne var bebek cok kilo alsin inshAllah doguma kadar kilo alir

Benim kizim 2 kilo 780gr dogdu dr az dedi millet 9 aylikken dogurdu ben 10 aylikken cok sukur iyi
InshAllah Benimde son zamanlarda kilô alir

Bence gayet normal canini sikmana hic gerek yok bebek bu zamana kadar yavas buyuyor ama bu haftalardan sonra o kadarcabuk gelisiyor ki 1 ayda 1 kilo alabiliyor sen karninin douduğuna emin ol yeter bence cok fazla bisey yiyerek midenide zorlama 😉😉
InshAllah canim surekli gitigimde kilosu az diyorlar ve moralim bozuluyor

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler,

Kilosu iyi Canm ama biraz daha kilo alsin diyeceksen her sbaah kahvaltıda bir bardak inek sütü iç ve bol bol yoğurt ye her sbaah bir tane muhakkak haşlanmış yumurta ye gecede uyumadan bir bardak süt iç benm 8 ayliken 1 .200 dü bu şekilde kilo aldı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cok sukur saglik konusunda iyi Ama iste diger bebeklere gore kilosu az diye surekli moralim bozuldu ne biLim zayif diye

Yumurta cok tuketiyorum muzda yiyen biriyim acaba baska ne var bebek cok kilo alsin inshAllah doguma kadar kilo alir

InshAllah Benimde son zamanlarda kilô alir

InshAllah canim surekli gitigimde kilosu az diyorlar ve moralim bozuluyor
Başka bebişlerle kıyaslarsan daha çok üzersin kendini. Sen sadece kendi çocuğuna bakmalısın karşılaştırma yapma bebeğinin sağlıklı olmasının tadını çıkart ☺️

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler,

Sağlıklı olsunda canm kilo alınır gece yatmadan ballı süt iç

Kayra mila

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler,

2030 gr Dı cnm 32 haftalıkken

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar