Moralim cok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ tarafından oluşturulan Moralim cok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,532 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim cok bozuk
Konbuyu başlatan Yaskoo61_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cennetlık

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalik hamileyim kalp atısını duymak ıcın doktora gittim doktor dedı gelısmemıs bebek 6 haftalıkken gıttıgımde kalbi atıyordu attan da muayene etti gene aynı renkli ultrasyon cekıldım onda da 7+3 gunu ölmüs 😔 yarın kurtaj olucam cok kotuyum hem psıkolojıkman hemde mıde bulantım ve karın agrım var dua edin lutfen hamıs anneler bana 🥺😔😔😔
Üzülme bak şöyle düşün demek ki sağlıklı bi gebelik değilmiş kendi sağlığına bak herşeyden önemlisi sensin Rabbim ne yazmışsa odur bi kaç ay sonra daha sağlıklı bi gebelik olur 🙏 İnşAllah

Demet

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalik hamileyim kalp atısını duymak ıcın doktora gittim doktor dedı gelısmemıs bebek 6 haftalıkken gıttıgımde kalbi atıyordu attan da muayene etti gene aynı renkli ultrasyon cekıldım onda da 7+3 gunu ölmüs 😔 yarın kurtaj olucam cok kotuyum hem psıkolojıkman hemde mıde bulantım ve karın agrım var dua edin lutfen hamıs anneler bana 🥺😔😔😔
Çok geçmiş olsun canimmm Allah yardımcın olsun hayırlısı olsun nasip kısmet inşallah daha cokkk evlatların olur zamanı geldiginde

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardım etsin üzülme hayırlısı olsun

B

Bbb

Guest
Sizi suan cok iyi anlıyorum benimde 18haftalik kalbi atıyor ama bobrekleri gelismedigi icin suyu bitti yarinda kurtaj olucam bende moralinizi bozmayın inanin rabbim yine verir saglikli olur hemde uzmeyin kendinizi
Ayy yarabbim o nasıl bir acı içim parçalandı resmen. Allah aşkına başka bir doktora görünseniz belki başka bi hal çaresi vardır ya 😟

Sevgi♥️ ali

Kayıtlı Üye
rank
RABBİM yardimcin olsun üzelme Rabbim yine nasip eder bende birinci çocuyumu kaybettim sonra bi oğlum oldi şimdise inşallah kizim

A

AAZMK

Guest
Geçmiş olsun cnm herşey nasip demekki nasip değilmiş bende yaşadım o günleri ALLAH yardımcınız olsun gerçekten çok zor bir durum psikolojik olarak insan daha çok etkileniyor inşaALLAH hemen hamile kalırsın ancak öyle teselli oluyor insan
Geçmiş olsun bende aynı şeyi yaşadım çok zor hamile kalmıştım tekrar hamile kalmak istiyorum ne yapabilirim doktora gittim hiç bir sorun yok

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım benim ya çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş demekki bebek sağlıklı değildi belki herşey de vardır bi hayır 😔üzülme demek mümkün değil canından can gidiyor sonuçta rabbim sabır versin tez zamanda doldursun kucağını inşallah 🙏

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun bende aynı şeyi yaşadım çok zor hamile kalmıştım tekrar hamile kalmak istiyorum ne yapabilirim doktora gittim hiç bir sorun yok
Bende kurdajdan sonra çok istedim doktora gittim hiç bir sorun yok yiyordu her adetimde norelim bozuluyor du afedersiniz yani çocuk için hep ilişkiye giriyordun öyle bir sene geçti kurdaj oldugum gün hamile kaldığımı öğrendim bir sene sonra ablam bana diyordu ilişkide öyle düşününce olmuyor diye ama elimde değildi gerçekten ben tam artık bıraktım nasip dedim şükür bir sorun yok kendi kafamı boşaltım ve hamile kaldım. Şükür ardından 8,ay sonra ikinciye 2 yıl sonra üçüncü ye hamileyim RABBİM sizede nasip etsin inşaALLAH tez zamanda buruk gönüllerin kucağı dolsun inşaALLAH🤲 insana o kadar zor geliyorki o durumu çok iyi biliyorum ama öncelik le nasip her zaman RABBİM ne zaman isterse o zaman olur siz elinizden gelen şeyleri yapın adetliyken maydanoz suyu,soğan, suyu gibi şeyler deneyin tabi önce doktor kontrolünü yapın, yumurtlama döneminde ilişki ye girmeye özen göster ve ALLAH'a bırak o zaman olacaktır inşaALLAH 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.