Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,936 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Bebek nasıl cnm sen nasılsın
Kız bn ewde cektim sancıyı ama kendi istegimle. Eşim hastaneye gideceğimiz saati beklerken o da dogurdu sanki ☺️ ebeler diyo sen azıcık gec kalsan yolda doguracaktın die 😂😂
Bebek nasıl cnm sen nasılsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim dikislerim çok ağrıyor bebekte hastanede hala bı kaç gün kalicakmis her ihtimale karsi

Kız bn ewde cektim sancıyı ama kendi istegimle. Eşim hastaneye gideceğimiz saati beklerken o da dogurdu sanki ☺️ ebeler diyo sen azıcık gec kalsan yolda doguracaktın die 😂😂

Kac dikişin var. Normalmıydı kız sezeryan mı

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Benim çok aşırı sancım yoktu zaten doktorlar dedi 8santim acilmam var ve sen nasıl durabliyosun orda bı bayan vardı 4santim acılmasi vardı kadın resmen hastaneyi yıktı öleli bağırıyordu onun sesi geldiğinde ben korkuyorum

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank

Bi de baya agrıyo ewet. Gercş bende dikiş yok pek 2 tane var ama inan o bile sızlıyo agrı kesici al cnm parol alıyorum ben. Çok sızlarsa 2 tane birden iç dojtor bana öle dedi. Ama seninki normal yani bnmki bilr sızlıyorsa seninki cok normal. Bi de daha taze ya. Bak ne dicem hakikaten banyodan sonra sıcak fön tut kurut dikişleri sonra da madacasol krem var sür dikişlere. Ay bi rahatlatıyor anlatamam ben öle yapıyorum

Benim çok aşırı sancım yoktu zaten doktorlar dedi 8santim acilmam var ve sen nasıl durabliyosun orda bı bayan vardı 4santim acılmasi vardı kadın resmen hastaneyi yıktı öleli bağırıyordu onun sesi geldiğinde ben korkuyorum
Bnmde agrı esiğim düşük bende az sancıyı cok hissederim. Brni alttan muayene ederler zaten nstye baglamazlar sancı cıkmıyo cünkü bnde

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Bi de baya agrıyo ewet. Gercş bende dikiş yok pek 2 tane var ama inan o bile sızlıyo agrı kesici al cnm parol alıyorum ben. Çok sızlarsa 2 tane birden iç dojtor bana öle dedi. Ama seninki normal yani bnmki bilr sızlıyorsa seninki cok normal. Bi de daha taze ya. Bak ne dicem hakikaten banyodan sonra sıcak fön tut kurut dikişleri sonra da madacasol krem var sür dikişlere. Ay bi rahatlatıyor anlatamam ben öle yapıyorum

Bnmde agrı esiğim düşük bende az sancıyı cok hissederim. Brni alttan muayene ederler zaten nstye baglamazlar sancı cıkmıyo cünkü bnde
Canım duş aldım pasuman yaptım bol yürüyüş yapıyorum insalah iyi olurum kaç dikişim var bilmiyorum ama baya açıyor öyle böyle degil

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
canm ben ikinci cocugumu dogurmaya gittigimde suyum geldi sancim yoktu nst de var cikiyodu ama korkudan sancim kesilmişti bende sanki gezmeye gider gibi makyajimi yaptim öyle gittim doguma 🙈hasta bakicilar bile kizim senin suyun gelmiş sancin var görunuyo sen bu halinle makyajmi yaptin diye baya gulmuştu bana aklima geldikce bende guluyorym simdi🤣🤣🤣

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
canm ben ikinci cocugumu dogurmaya gittigimde suyum geldi sancim yoktu nst de var cikiyodu ama korkudan sancim kesilmişti bende sanki gezmeye gider gibi makyajimi yaptim öyle gittim doguma 🙈hasta bakicilar bile kizim senin suyun gelmiş sancin var görunuyo sen bu halinle makyajmi yaptin diye baya gulmuştu bana aklima geldikce bende guluyorym simdi🤣🤣🤣
😆😆 Gerçekten sürpriz olmuş ama insan bebeği gördüğüzaman herşeyi unutuyor zor bişey ama Allah öyle bı yardım ediyor ki gerçekten çok şükür kurtuldum Allah hepinizi bı avazda kurtarsın insalah 😊

kiz eben kaynanan olurdu haa🤣🤣
Kız o bebeği görse bayilirdi öyle şeylerde eli ayağı titriyor 😆

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar