Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,562 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayıtlısıyla büyütmeyi nasip etsin cnm. Cok sükür bitti dogumun kurtuldun. Bebiş de ii se sıkıntı yok
Allah razı olsun canım benim ben iyiyim de bebegimde biraz nefes sorunu çıktı onu gözetim altında aldılar. Benim yanımda değil şuan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ayyy vallahi cok sevindim senin adina valla biraz daha gitmeseydin evde dogururdun

allah anali babali sağlikla buyusun işallah gulum
Amin canım Allah razı olsun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah'tan zamanında gitmişsin hastaneye yoksa şaka Maka evde dogurcagimis kız Allah analı babalı buyutsun bize de dua et
Gözün Aydın cnm Allah bağışlasın kaç gündür cektin Allah hesabını o yanındaki cahillerden sorsun çok şükür evladın sağlıklı ya önemli olan o kaynanan halen suyu beklesin

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
38+4 günlüğüm ve ilk gebeligim 4gundur sancilarim oluyor hatta demistim pazar günü sancilrim var die hastaneye gidicektim sonra dindi bu 5gundur sancilarim oluyor bugunde vardi baya, yürüyüş yaptim dedim hastaneye gidicem kaynanam dedi git sende bisey yapmazlar evde sancini cek ben korkuyorum coktandir doktora gitmiyorum dedim bi giidm belki bi sikinti yada sorun vardif izin vermedi dedi yok suyun gelene kadar gidemezsin ya herkezdemi su geliyor ben bilmiyorimda oyuzden morelim bozuluyor
Canım her doğumda su gelmiyor ben iki doğum yaptım birinde suyum geldi evde gittim diğerinde 4 santim açıklıkla hastanede deştiler

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogurdumm eltimle gitti ben hafif sancım vardı nasıl gittim 8santim acilmam vardı direk doğuma aldilar

Canım ben doğum yaptım Allah hepinizi bı avazda kurtarsın insalah hastaneye saat 3geldim saat 4:40 doğum yaptım 8santim acilmam vardı direk aldılar doguma
Oy balım iyiki gittin cnm benim Allahım analı babalı büyütsün inşallah canm darısı bizlerin başlarına inşallah cnm çok sevindim sanki ben dogurdum🤭🤭🤭💐💐

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım benim ben iyiyim de bebegimde biraz nefes sorunu çıktı onu gözetim altında aldılar. Benim yanımda değil şuan

Amin canım Allah razı olsun
Ya kac saat gecmiş daha yanında değill mi🤦‍♀️ rabbim kokaylıgını versin cnm gececel hepsi sen allah de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar