Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,560 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aa olur mu karışmazsa çatlar dilleri şişer oğlunun parasını bekliyor boş yere masraf yaptırmasın diye
Bendede var ama tam tersi bebek dogunca idare edin bizde birşey yok biz ancak kendimize bakıyoruz diyor herşey almayın iyiki kocam onu dinlemiyor bu arada kaynanam 4 önüm tarlası var bıgday düşün çok şükür Allahım beni onlara muhtaç etmrdin

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bendede var ama tam tersi bebek dogunca idare edin bizde birşey yok biz ancak kendimize bakıyoruz diyor herşey almayın iyiki kocam onu dinlemiyor bu arada kaynanam 4 önüm tarlası var bıgday düşün çok şükür Allahım beni onlara muhtaç etmrdin
Bizde salaklık kendi kizlarını evlendirirken dünyanın altını isterler ananın yanında ev tutmayacaksin sıfır dayalı döşeli ev isterler bizde aman masraf olmasn aman iyi olalım diye Altan alırsak gelir böyle tepemize çıkarlar Allah bana yasattiklarini kendileri yaşamadan ölmesin diyorm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar