Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,562 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bizde salaklık kendi kizlarını evlendirirken dünyanın altını isterler ananın yanında ev tutmayacaksin sıfır dayalı döşeli ev isterler bizde aman masraf olmasn aman iyi olalım diye Altan alırsak gelir böyle tepemize çıkarlar Allah bana yasattiklarini kendileri yaşamadan ölmesin diyorm
Ben hakkımı helal etmiyorum ona benim yaşım 24 bana birşey almadı annem her şeyimi aldı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende helal etmiyorm hamile halimle kaç defa ağlattı hastanede yattım rabbim sorsun hesabını benden yuvam uzak olsn dua edin kızlar kendi başlarını yesinler
Artık bütün laflar bitti valla yetişemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38+4 günlüğüm ve ilk gebeligim 4gundur sancilarim oluyor hatta demistim pazar günü sancilrim var die hastaneye gidicektim sonra dindi bu 5gundur sancilarim oluyor bugunde vardi baya, yürüyüş yaptim dedim hastaneye gidicem kaynanam dedi git sende bisey yapmazlar evde sancini cek ben korkuyorum coktandir doktora gitmiyorum dedim bi giidm belki bi sikinti yada sorun vardif izin vermedi dedi yok suyun gelene kadar gidemezsin ya herkezdemi su geliyor ben bilmiyorimda oyuzden morelim bozuluyor
Neredesin nasıl yaptın

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ne yaptın hastaneye gidiyorum dedin ses çıkmadı İnşAllah o kaynanan olacak yüzünden bebeğe bişey olmamıştır

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Nsıl sinir oldum sancım var işte bir sey olsa ne olcak sen dinleme onları canım ya.
38+4 günlüğüm ve ilk gebeligim 4gundur sancilarim oluyor hatta demistim pazar günü sancilrim var die hastaneye gidicektim sonra dindi bu 5gundur sancilarim oluyor bugunde vardi baya, yürüyüş yaptim dedim hastaneye gidicem kaynanam dedi git sende bisey yapmazlar evde sancini cek ben korkuyorum coktandir doktora gitmiyorum dedim bi giidm belki bi sikinti yada sorun vardif izin vermedi dedi yok suyun gelene kadar gidemezsin ya herkezdemi su geliyor ben bilmiyorimda oyuzden morelim bozuluyor

Cnm ne yaptın hastaneye gidiyorum dedin ses çıkmadı İnşAllah o kaynanan olacak yüzünden bebeğe bişey olmamıştır
Dogumamı gitti gitti ki.

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Nsıl sinir oldum sancım var işte bir sey olsa ne olcak sen dinleme onları canım ya.

Dogumamı gitti gitti ki.
Kizlar dogurdumm eltimle gitti ben hafif sancım vardı nasıl gittim 8santim acilmam vardı direk doğuma aldilar

Haber et cnm dualarımız seninle kuzum
Canım ben doğum yaptım Allah hepinizi bı avazda kurtarsın insalah hastaneye saat 3geldim saat 4:40 doğum yaptım 8santim acilmam vardı direk aldılar doguma

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dogurdumm eltimle gitti ben hafif sancım vardı nasıl gittim 8santim acilmam vardı direk doğuma aldilar

Canım ben doğum yaptım Allah hepinizi bı avazda kurtarsın insalah hastaneye saat 3geldim saat 4:40 doğum yaptım 8santim acilmam vardı direk aldılar doguma
Allah'tan zamanında gitmişsin hastaneye yoksa şaka Maka evde dogurcagimis kız Allah analı babalı buyutsun bize de dua et

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank

ayyy vallahi cok sevindim senin adina valla biraz daha gitmeseydin evde dogururdun

allah anali babali sağlikla buyusun işallah gulum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar