Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,558 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bu kız evde doğum yaparsa şaşırmam
vallahi bende şasirmam bu saatten sonra allah yardimcisi olsun vallahi üzuluyorum ona ben
Yeminle morelim alt. Üst ya görümceme bile dedim o bile dedi annem demiş gitseniz bişey yapmazlar oda o düşüncede
kızim senin kocan yokmu kocana söyle deki ağrim var ya beni hastaneye göturun yada birakin ben tek gidim yaa sen kaynanana ne bakiyosun sen kocana söyle yada biraz birden sancim var dogum başliyo de bas yaygarayi mecbur bu saatte olsa götürurler senin yavrunun canindan kiymetlimi kaynananin sözu

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ya kocam iyi ona kalsa şimdi gelip götürür annesi sorun yapıyor sonra sürat asiyor laf sokuyor oda öyle şeyleri. Sevmiyor
valla gulum kocan iyi olabilir ama burda belli oluyoki sana deger vermiyo eğer deger verse annesine derki anne benim karim yalan soylemiyo 3 gundur bu ağrilari cekiyo bi gidip doktora görunelim ne olur ne olmaz dogum olmassa ilac verir eve getiririm der ama senin kocan cok annesinin sözunden gidiyo bence kocanla konuş benim ağrim var diyorum de sen bana inanip hastaneye göturmen gerektigi halde annene inaniyosun bu ağrilari ceken annen degil benim de sakincene konuş

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
valla gulum kocan iyi olabilir ama burda belli oluyoki sana deger vermiyo eğer deger verse annesine derki anne benim karim yalan soylemiyo 3 gundur bu ağrilari cekiyo bi gidip doktora görunelim ne olur ne olmaz dogum olmassa ilac verir eve getiririm der ama senin kocan cok annesinin sözunden gidiyo bence kocanla konuş benim ağrim var diyorum de sen bana inanip hastaneye göturmen gerektigi halde annene inaniyosun bu ağrilari ceken annen degil benim de sakincene konuş
Valla ben anamı arardım anam kaynanama öyle bir şok yasatirdı ki bir daha ağzını açamazdı sahipsiz misin kızım sen
vallahi bende şasirmam bu saatten sonra allah yardimcisi olsun vallahi üzuluyorum ona ben

kızim senin kocan yokmu kocana söyle deki ağrim var ya beni hastaneye göturun yada birakin ben tek gidim yaa sen kaynanana ne bakiyosun sen kocana söyle yada biraz birden sancim var dogum başliyo de bas yaygarayi mecbur bu saatte olsa götürurler senin yavrunun canindan kiymetlimi kaynananin sözu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar