Sorum var Motilium kusmaması için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Motilium kusmaması için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 849 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Motilium kusmaması için
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Peki kusması nedenmiş kuzum
Valla o kdr birşey demedi sürekli kusuyor kilo alımı da iyi sayılır ayda 700 gr kilo alımında sıkıntı yok dedi doktor ama işte sürekli kusuyor biraz kilo alsın diye kullancam sadece anne sütü alıyor ek gıda çok yemiyor... Mama kullanmak istemedim kilo alsın diye arada bir verdim kendisi almadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kusması ilaç kullanacak kadar ileri derecede miydi canım kusmayı engeller az da olsa kilo alabilir
İNŞALLAH alır ayda 700 gr alıyor düzenli birşekilde

Kusması ilaç kullanacak kadar ileri derecede miydi canım kusmayı engeller az da olsa kilo alabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla o kdr birşey demedi sürekli kusuyor kilo alımı da iyi sayılır ayda 700 gr kilo alımında sıkıntı yok dedi doktor ama işte sürekli kusuyor biraz kilo alsın diye kullancam sadece anne sütü alıyor ek gıda çok yemiyor... Mama kullanmak istemedim kilo alsın diye arada bir verdim kendisi almadı

Düzenli Kilo alıyormuş aslında bazı bebekler genetik olarak minyon tipli zayıf olurlar ama sağlıklıdırlar

Tüm sayfalar yüklendi.