Sorum var Motilium kusmaması için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çayırgülü tarafından oluşturulan Motilium kusmaması için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 847 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Motilium kusmaması için
Konbuyu başlatan Çayırgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla o kdr birşey demedi sürekli kusuyor kilo alımı da iyi sayılır ayda 700 gr kilo alımında sıkıntı yok dedi doktor ama işte sürekli kusuyor biraz kilo alsın diye kullancam sadece anne sütü alıyor ek gıda çok yemiyor... Mama kullanmak istemedim kilo alsın diye arada bir verdim kendisi almadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İNŞALLAH alır ayda 700 gr alıyor düzenli birşekilde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İNŞALLAH alır ayda 700 gr alıyor düzenli birşekilde
Hmm inşallah ise yarar kuzum ya

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oyyy kiyamma kuzum yuşa han icin alerji testi yaptirdin mi kuzum
Bende ayni balim.vallha larende gecmeye öksürük var kac gündür onunla uğraşıyorum ozletiyosun kendini
Yok bitanem alerji testini ramazan bayramından sonra Ankara'da yaptıracağız. Maalesef bu ara salgın var hastaneler hep hasta insanlarla dolu. Sizde dikkat edin kendinize

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok bitanem alerji testini ramazan bayramından sonra Ankara'da yaptıracağız. Maalesef bu ara salgın var hastaneler hep hasta insanlarla dolu. Sizde dikkat edin kendinize
Yaaaa ciddimisim burasida kirliyor ay burasıda cok felaket vallha bi kar yağsa keske pislik hic yoktan temizlenicek ama karda yagmadi daha sen nasilsin ozletiyosun kendini vallha

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy kiyamma kuzum yuşa han icin alerji testi yaptirdin mi kuzum
Bende ayni balim.vallha larende gecmeye öksürük var kac gündür onunla uğraşıyorum ozletiyosun kendini
Benim cocugumda da oksuruk baslamisti, annem gogsune havlu koy gogsu usumezse en azindan ilerlemez demisti. Simdi artmadi en azindan.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim cocugumda da oksuruk baslamisti, annem gogsune havlu koy gogsu usumezse en azindan ilerlemez demisti. Simdi artmadi en azindan.
Koyuyorum kuzum sirtinada gogusunede sürekli ama bu öksürük geçmiyor anlamadim.gitti domtorlar hic bir seyi yok diyo cigerleri temiz sadece boğazda biraz geniz akintisi var dediler ama geçmiyor vallha

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaaaa ciddimisim burasida kirliyor ay burasıda cok felaket vallha bi kar yağsa keske pislik hic yoktan temizlenicek ama karda yagmadi daha sen nasilsin ozletiyosun kendini vallha
Bende nasıl olayım memleketteyim bitanem pek vaktim yok maalesef Yuşa Han'dan dolayı. İlgi manyağı oldu ilgilenmeyince yalandan öğürüyor

Tüm sayfalar yüklendi.