Namaz kılıyormusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Namaz kılıyormusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,717 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Namaz kılıyormusunuz
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miral

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar herkese. Hamile olup namaz kılan varmı?
Ben kılıyorum ama bana söylediler sana olmaz dogrumu sizce?
Ben iki yil kildim 3 gun oruc tuttum hamile oldugumu ogrenince biraktim cunku devamli uyku hali halsizlik olunca cok yoruluyorum rabbim affetsin ama saglikli bi gebelikse kilina bilir

Selda

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde hep kıldım hıc bir sorun olmadı suan sıkıntılı bir gebelik gecırınce yanı ayakta durmam bile yasak kılamıyorum engeliniz yoksa kılın bence

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selâm canim evet kiliyorum canim sende birakma kil egerki zorlaniyorsan agrin falan oluyor ise oturtugun yerde kilabilirsin hayzken zaten kilinmiyor ve kanaman var ise yine kilamiyorsun kil bırakma sana olmaz sen hamilesin diyenler yanlis diyor kil birakma canim Hayırlı ramazanlar 🖐🤗

F

Funda

Guest
Esselamu aleyküm bunu kim söyledi oruç yılda bir hadi gebelikte güç lazım beslenmek lazım gücün yetmiyor ise tutmayabiliriz ,sonras kazası olur ama namaz her gün beş vakit farz olan birşey yatalak bile olsak namaz bizden düşmüyor gözlerimizle de olsa kılmalıyız komaya görmedikçe namaz bizden kalkmıyor yani ,rabbim yardımcınız olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar