Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,933 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mrblar👋 ben akşamları uyuyamıyorum bir türlü, uykuya dalana kadar canım çıkıyor🤦 çok uykum var ama uyuyamıyorum bir türlü😴😴bel ağrım bir yandan huzursuzluklar bir yandan. Sizce rahat uyumak için ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım🤷 yardım edin lütfen valla böyle giderse aklımı kaçıracam😏😏😁

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bel agrisinda ziyade uyuyamamanizin sizce sebepleri neler? Düşünceler mi yani pskolojik olduğunu mu dusunuyorsunuz?
Yok canım ben öyle herşeyi kafaya takan biri değilim sessiz sakin bir hayatım var mülayim bir insanım dır yani 😁. Sadece bel ağrım beni çok zorluyor. Sürekli uyanıyorum ve erkenden de kalkarım uyku tutmaz en fazla saat beşe kadar uyurum.😔🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤔🤔Bilemedim şimdi cnm
Bende düşünüp duruyorum ya valla nasıl rahatlarım bilemedim. Geçen uyandım baktım olmadı yatağın ayak ucu tarafına uzandım öyle uyudum baktım eşim uyandırdı kızıyor diyor düşünmedin mi hiç ya sana tekme atsaydım uyku haliyle ayağımın dibinde uzanmışsın 😂😐

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Aynıyız biliyo musun? Benimde bacak ağrılarımdan uyuyamıyorum saat 5 de ayaktayım napicaz böle bilmiyorum. Aman kötü düşünceler olmasın zaten hep guzellikler olsun hayatlarımızda, aklımızda 😍🙏

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynıyız biliyo musun? Benimde bacak ağrılarımdan uyuyamıyorum saat 5 de ayaktayım napicaz böle bilmiyorum. Aman kötü düşünceler olmasın zaten hep guzellikler olsun hayatlarımızda, aklımızda 😍🙏
Aynn valla ne yapacaz bende hiç bilmiyorum . Zaten bebişlerimiz doğduktan sonra uyumamiza izin vermeyecekler bari şimdi biraz rahat edelim yaa😏😏🤷 amin rabbim daima güzellikler nasip etsin ♥️

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar👋 ben akşamları uyuyamıyorum bir türlü, uykuya dalana kadar canım çıkıyor🤦 çok uykum var ama uyuyamıyorum bir türlü😴😴bel ağrım bir yandan huzursuzluklar bir yandan. Sizce rahat uyumak için ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım🤷 yardım edin lütfen valla böyle giderse aklımı kaçıracam😏😏😁
Sırtını yüksek tut uyuyunca 2 yastik kukkan bide bacağının arasina bi yastik daha koy rahat edersin ben denedim ise yariyo benimde belim kopacak gibi oluyo ama yatiyom şükür 😃😃😃

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Vardır bunda da bir hayır napalim artık 😬 yarım doktora sorcam yazarım sanada ne dicek bakalım ağrılar için
He valla artık hayırlısı. Valla çok güzel olur yazarsın bekliyorum 🌺

Sırtını yüksek tut uyuyunca 2 yastik kukkan bide bacağının arasina bi yastik daha koy rahat edersin ben denedim ise yariyo benimde belim kopacak gibi oluyo ama yatiyom şükür 😃😃😃
Valla yüksek tutuyom olmuyor alçak tutuyom olmuyor bende şaşırdım 🤦

Bende uyuyamadıgimda yatağın ayak ucuna yatıyorum😂

Benim her yerim yastık oldu sağıma soluma bacagimda eşim gece sen napiyon bu yastıklar ne aramıza niye yastık koyuyosun diyor bende hangi tarafa dönersem ordaki yastığı karnımın altina koyuyorum diyorum valla çok komik oluyorum 😂hayirlisiyla bir dogsaydilar bizde rahatlardik

Benim her yerim yastık oldu sağıma soluma bacagimda eşim gece sen napiyon bu yastıklar ne aramıza niye yastık koyuyosun diyor bende hangi tarafa dönersem ordaki yastığı karnımın altina koyuyorum diyorum valla çok komik oluyorum 😂hayirlisiyla bir dogsaydilar bizde rahatlardik
Valla bende yastıkları aldığımda eşim hayretle bana bakıyor 🤣🤣 ne yapiyon bu yastıklarla diyor. Allah'ım ne hale düşüyoruz ya

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm soluna yat daha rahat edersin bide bacak arana yada karnının altına ince bi uastık koyabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar