Nasılsınız canlar şafaklarda varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Nasılsınız canlar şafaklarda varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,628 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlar şafaklarda varmı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler nasılsınız şafaklar kaç ben dogurdum çok rahatladım ama kızım hiç durmuyor canlar resmen zombi oldum
An itibariyle 99 kaldi ikinci benimde bir an önce dogsun istiyorum oğlumla hamilelik yorucu geçiyor 🤦🤗 zaten geceleri uyumadımİz icin oda aramiza katılmış olur en azindan diye düşünüyorum 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy insallah canım insallah su sıralar kaşıntım cok dr krem yerine zalain fitil vermişti o fayda etmeyince bende kremini sürüyorum o cok fayda ediyor ama içimi korku sarıyor ne bilim
Korkma güzelim Allah'ın izni ile bir şey olmaz 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

An itibariyle 99 kaldi ikinci benimde bir an önce dogsun istiyorum oğlumla hamilelik yorucu geçiyor 🤦🤗 zaten geceleri uyumadımİz icin oda aramiza katılmış olur en azindan diye düşünüyorum 🤣🤣
Ay ne güzel benimde 22 gün sonra ikili sayılara dusecez insllah 🤲🏻❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Korkma güzelim Allah'ın izni ile bir şey olmaz 😘

Ay ne güzel benimde 22 gün sonra ikili sayılara dusecez insllah 🤲🏻❤️
İnsallah olmaz canım allah razı olsun 😘😘

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bakmazlar ben sezeryan oldum bir tas su vermediler
Anda gelip agucuk bugucuk yaparlar işin aksi benim kendi babam orda kalmayıp eve geldim diye inat etti anamida yollamiyor bende benim adama diyemiyorum annengil birer tabak yemek indirmiyor diye öyle zoruma gidiyor ki anlatamam ayağa kalkıyorum ama iş güç yemek yapamıyorum dikisim açık akıntı var korkuyorum.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Özlem_

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler nasılsınız şafaklar kaç ben dogurdum çok rahatladım ama kızım hiç durmuyor canlar resmen zombi oldum
Darısı bana insallah bu cuma yatış verecekler dogum olmazsa artik 41 haftaya girince aliriz bebegi diyor doktorlar

Vallahi benimkide üst katimda bugün geldi bu bulaşık yikadi akşama yemek yapan yok ama en azından kendilerine yaptiklarindan 1 er tabak getirseler o bile yetecek vallahi ama yok
Allah yardimcin olsun cnm çok şükür o konuda eşime duaciyim valla evleride temizler siler yemegide yapar

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın bitanem çok teşekkür ederim 🙏💕💐 hepimiz inşallah aklım sende az kaldı gidip bora Paşa'na ne zaman kavuşacaksın gün verecek giderken yaz mutlaka çok öpüyorum seni iyiki varsın canım 😘😘🙏
Seni cok seviyorum ❤ bu cumartesi gidecem gun verecek bebegim . Cumartesi gun yazarim size bnde cok heyecanıyım sende iyiki varsin güzelim benim ❤❤💋💋

Nasil acik kuzum ya😖
Anda gelip agucuk bugucuk yaparlar işin aksi benim kendi babam orda kalmayıp eve geldim diye inat etti anamida yollamiyor bende benim adama diyemiyorum annengil birer tabak yemek indirmiyor diye öyle zoruma gidiyor ki anlatamam ayağa kalkıyorum ama iş güç yemek yapamıyorum dikisim açık akıntı var korkuyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar