Ne kadar kilo aldiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Ne kadar kilo aldiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,166 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne kadar kilo aldiniz
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yasemin 🤰

Ruşen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kaç kiloyla hamile kaldınız kaçınca hafta ne kadar kilo aldiniz 20. Haftaya girmek uzereyim 59 la hamile kaldim 63 kiloyum kilo alma hangi haftada daha cok oluyor
60 kiloyla hamile kaldım 39 haftaya giricem 15 kilo aldım hepsini 4.aydan sonra almaya başladım

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kaç kiloyla hamile kaldınız kaçınca hafta ne kadar kilo aldiniz 20. Haftaya girmek uzereyim 59 la hamile kaldim 63 kiloyum kilo alma hangi haftada daha cok oluyor
[/QUOTE
52 kilo ile hamile kaldım şuan 62,5 kiloyum 33 haftalığım kuzum 16. Haftadan sonra kilo almaya başlıyorsun bende öyle oldu yani kişiden kişiye fark eder mi onu bilmiyorum işte

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bende 60 kiloyla başladım 76 kg oldum 32+4 haftalığım ama ben gebeliğim başından beri yatıyorum riskli gebeliyim olduğu için

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kaç kiloyla hamile kaldınız kaçınca hafta ne kadar kilo aldiniz 20. Haftaya girmek uzereyim 59 la hamile kaldim 63 kiloyum kilo alma hangi haft

16.haftadayim 55 le hamile kaldım en son tartildigimda 56 olmuşum bakalım carsamba günü kontrole gittiğimde ne kadar olmuşum gorucez🤗🤗

Yyeliz

Kayıtlı Üye
rank
63 'le gebelik başladı ilk 3 ay 7 8 kilo verdim şuanda 64 kiloyum iştahsız ve kusan bir anneğim.

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 66 ile hamile kaldım şu anda 34 haftalık olduk tm 70 kilo geliyorum
MaşaAllah canım♥️
Gerçektende maşallah canım hamileligin sonlarına gelip çok az kilo almak harika birşey olsa gerek rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 60 kiloyla başladım 76 kg oldum 32+4 haftalığım ama ben gebeliğim başından beri yatıyorum riskli gebeliyim olduğu için
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım birsey kalmamış doğumuna hepimizin farkli farkli hikayelerimiz var hamilelik surecimizde kendimize özgü ilerliyor kimseninki kimseye benzemiyor🌹

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.