Ne yapacam yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Ne yapacam yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,094 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapacam yardim
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tutuya Hasan

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 41 günlük anne sütü alıyor ama 2 gündür emerken ağlıyor almak istemiyor zorla veriyorum bi iki çekiyor yine ağlıyor sutum tazikli geliyor biberonla sağıp veriyorum onuda istemiyor ne yapacam bilmiyorum yardim edin

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 41 günlük anne sütü alıyor ama 2 gündür emerken ağlıyor almak istemiyor zorla veriyorum bi iki çekiyor yine ağlıyor sutum tazikli geliyor biberonla sağıp veriyorum onuda istemiyor ne yapacam bilmiyorum yardim edin
Annesi gazdan agliyodur belki ..sutun coksa sagarak iyi yapiyosun sirtini ovala hafif birde gaz önleyici biberonlar var canim gecmis olsun ins duzelir🙏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum 15 qundr aynı durumdayım benim kızımda 64 qunluk ısrarla emmek istemiyor emziqi weriyorum sonra cekip hemn mememi sokuyrm aqzina öyle rezillikle emziriyorum 🤦‍♀️ nekadar qidecek bende bilmiyorum. Annem benim bebekken 3 ay emdiqimi söylüyor sanırım bana çekmiş 🤦‍♀️🤦‍♀️😔

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Gazı varken yapar genelde bebekler öyle memeyi tutup bırakıyorsa gazdandır meme reddi biraz daha farklı oluyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım biberon kullanma seni emmeyi bırakır sûtün tazikli geldiği içinde olabilir emzirmeden once biraz sağıp göğsünü rahatlat.

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Biberona alisirsa sizi emmez daha cok uzulursunuz biberonla vermwyin benimde tazikli geliyor hafif dik pozisyonda emziriyorum gazi varsa 24 saatte bir, az miktarda muskat cevizi oneririm . Bicak yardimiyla kasiga kaziyip sutunuzle karistirip verwbilirsiniz aktarda satiliyor .gunde uc kere emzirme oncesi iki damla relaxtac damla verin eczanedwn alabilirsiniz gaz damlasi kolik bebekler icin kullaniliyor cok etkili . Bizim cok agir gecti gazli donem bu sekilde 2-3 haftada sona erdi azalarak . Muskat cevizinin fazlasi zararli ama dikkat edin halisilasyina sebep oluyor gozunuzun karasi kadar vericeksiniz ölçü bu sekilde ☺️

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Biberona alisirsa sizi emmez daha cok uzulursunuz biberonla vermwyin benimde tazikli geliyor hafif dik pozisyonda emziriyorum gazi varsa 24 saatte bir, az miktarda muskat cevizi oneririm . Bicak yardimiyla kasiga kaziyip sutunuzle karistirip verwbilirsiniz aktarda satiliyor .gunde uc kere emzirme oncesi iki damla relaxtac damla verin eczanedwn alabilirsiniz gaz damlasi kolik bebekler icin kullaniliyor cok etkili . Bizim cok agir gecti gazli donem bu sekilde 2-3 haftada sona erdi azalarak . Muskat cevizinin fazlasi zararli ama dikkat edin halisilasyina sebep oluyor gozunuzun karasi kadar vericeksiniz ölçü bu sekilde ☺️
Egebaby reflu icinde varmi bitkisel tavsiyeniz?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar