Ne yapacam yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Ne yapacam yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,095 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapacam yardim
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tutuya Hasan

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 41 günlük anne sütü alıyor ama 2 gündür emerken ağlıyor almak istemiyor zorla veriyorum bi iki çekiyor yine ağlıyor sutum tazikli geliyor biberonla sağıp veriyorum onuda istemiyor ne yapacam bilmiyorum yardim edin
Bir cay kasigi suya az birsey kimyon katip ogunlerden once verirsen bebegi cok rahatlatiyor.. birde bebekler icin sicak su torbalari oluyor.. icine kaynak olmayacak sekilde icine sicak su doldurup ayaklarinin altina koyarsaniz bu birlesim harika sonuclar yaratiyor.. bir kac haftada sorun ortadan kalkiyor..

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sütun tazikli geliyorsa ondanda olabilir canım sütunu biraz sağ göğsün rahatlasın öyle emzir sagdigim sutude biberon vermek istemezsen şırınga veya kaşıkla verebilirsin benim sütüm çok tazikliydi emerken rahatsız oluyordu ağlıyor emmek istemiyordu

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bir cay kasigi suya az birsey kimyon katip ogunlerden once verirsen bebegi cok rahatlatiyor.. birde bebekler icin sicak su torbalari oluyor.. icine kaynak olmayacak sekilde icine sicak su doldurup ayaklarinin altina koyarsaniz bu birlesim harika sonuclar yaratiyor.. bir kac haftada sorun ortadan kalkiyor..
Bu tarif gaz için ne icin

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 41 günlük anne sütü alıyor ama 2 gündür emerken ağlıyor almak istemiyor zorla veriyorum bi iki çekiyor yine ağlıyor sutum tazikli geliyor biberonla sağıp veriyorum onuda istemiyor ne yapacam bilmiyorum yardim edin
Canim soğan yiyor musun genelde bebek olsada beğenmediği tad olursa içmek istemez bende oğlumda soğan süt yapar dediler ye denedim içmek istemiyordu

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Gazı olabilir yada damağına bak bebeklerde damak agrisi çok olur böyle bembeyaz olduysa o agriyodur

Tüm sayfalar yüklendi.