Neden uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Neden uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,989 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neden uyumuyor
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi 3 aya girdik yavaş yavaş gaz azalmaya başladı uyumaya başladı geceleri 4 er saat arayla uyanıyo ama yine uyuyo şükür tamamen geçmedi gündüz uykusu yine yok ama eskiye nazaran çok çok iyi İnşAllah daha da azalıcak seninde öyle olur cnm az daha sabır
Amin canım benim inşallah 🤲🏻 valla derdim uyusun değil böyle sakince yatsın tatlı tatlı ağlamadan baksın falan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin cnm inşallah hep Bi rutinde uyutmaya başla ona alışınca uyucağını anlıyo ışığı kapatıp kucakta dolaşarak uyuyordu benimki cnm tabi saatlerce uyumuyo 2 saate bir kalkıp emiyo ama hep aynı şekilde uyut
Benimki de kucakta uyuyo evde turlayip değişik şekilde sallanacaksin ritimli hep babası alistirdi sabah canımı cikariyo inşallah düzeliriz böyle uyandığında hemen ağlamaz emmeyide reddetmeye başladı napacaksak hergun bı değişik huy çıkıyor bakalim

Sybm

Guest
rank
Amin canım benim inşallah 🤲🏻 valla derdim uyusun değil böyle sakince yatsın tatlı tatlı ağlamadan baksın falan

Benimki de kucakta uyuyo evde turlayip değişik şekilde sallanacaksin ritimli hep babası alistirdi sabah canımı cikariyo inşallah düzeliriz böyle uyandığında hemen ağlamaz emmeyide reddetmeye başladı napacaksak hergun bı değişik huy çıkıyor bakalim
Selam kaç gündür benim kız memelerimle kavga ediyor

H

HacerE

Guest
Kizlar iki aylık olduk sayılır az biraz kolik sancı girdi mi hem ağlıyor hem uyumyor sancı yokkende uyumuyo illa kucakta ayakta gezdirceksin çok denedim besle temizle herhangi bir yere koyayım orada dursun ağlamadan etrafına baksın yok illa ağlar ne zamana kadar bu şekilde olacak illa derdim uyusun değil böyle ağlamadan sakince etrafına baksın istiyorum kolum kopuyor dolaşmaktan 🤯
Biz 4.5aylik olduk. Senin anlattigin herseyin fazlasini yasadim eksigini yasamadim. Kol diye bisi kalmadi ve artik boynumda fitik olustu tutmaktan. Aglamasa tutmayada raziydim. Odasina tuz lambasi koydum bide kehribar taktim biraz daha duzeldi. Tabi 4 aylikta oldugu icin gaz sancisi azaldi. Ama tamamen bitmedi hala kucagimdan inmiyor gündüz toplasan 1 saat uyumuyor. Yinede eskisi gibi aglamiyor ama. Buna da şükür napalim.
Kizlar iki aylık olduk sayılır az biraz kolik sancı girdi mi hem ağlıyor hem uyumyor sancı yokkende uyumuyo illa kucakta ayakta gezdirceksin çok denedim besle temizle herhangi bir yere koyayım orada dursun ağlamadan etrafına baksın yok illa ağlar ne zamana kadar bu şekilde olacak illa derdim uyusun değil böyle ağlamadan sakince etrafına baksın istiyorum kolum kopuyor dolaşmaktan 🤯
[/QUOTE]

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Televizyonun karşısında yatır aç biseyler dikkatini çeksin canm belki öyle ağlamaz dene istersen öylede

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Benimki de kucakta pış pışla uyuyo yada göğsümde başka türlü yok az kaldı İnşAllah uyur sakinleşir sende rahat edersin uyku sonuçta insanı çok etkiliyor

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Selam kaç gündür benim kız memelerimle kavga ediyor
Ay benimkinde öyle sınırlı emiyo cekistiriyo sonra birakiyo emmiyo agliyo bı değişik minnosum

Benimki de kucakta pış pışla uyuyo yada göğsümde başka türlü yok az kaldı İnşAllah uyur sakinleşir sende rahat edersin uyku sonuçta insanı çok etkiliyor
İnsallah ya çok perişan olduk valla🤲🏻

Televizyonun karşısında yatır aç biseyler dikkatini çeksin canm belki öyle ağlamaz dene istersen öylede
Valla yaptım ama hiç bişey dikkatini cekmiyo koyduğum an agliyo 🤦🏼‍♀️

Sybm

Guest
rank
Ay benimkinde öyle sınırlı emiyo cekistiriyo sonra birakiyo emmiyo agliyo bı değişik minnosum

Valla yaptım ama hiç bişey dikkatini cekmiyo koyduğum an agliyo 🤦🏼‍♀️
Ayyy

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar